Cyberpunk 2077 je bez výhrad jednou z najočakávanejších hier roka, a spoločnosť NVIDIA teraz potešila všetkých fanúšikov, ktorí na ňu už netrpezlivo čakajú. V spolupráci so samotným štúdiom CD PROJECT RED totiž predstavila svoju novú limitovanú edíciu grafickej karty GeForce RTX 2080 Ti práve v štýle Cyberpunku, pričom tento premakaný kúsok môžeš teraz získať aj ty.

Brutálna sila v štýle Cyberpunk 2077

Grafická karta GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition vznikol po spolupráci štúdia CD PROJEKT RED a spoločnosťou NVIDIA, pričom spoločnosti edíciu limitovali na 200 vyrobených kusov. Špecifikácie grafického procesora sú identické s GeForce RTX 2080 Ti Founders Edition, ktorá so svojou 11 GB ultra rýchlou GDDR6 pamäťou a technológiou Ray tracing ponúka jedinečné vlastnosti pre reálne vykresľovanie odrazov svetla.

Edícia Cyberpunk 2077 však ponúka unikátny žltý dizajn, ktorý sa bude páčiť nie len fanúšikom nadchádzajúceho titulu, a karta prichádza tiež v špeciálnom balení, ktoré je ideálne pre zberateľov. Tento unikátny kúsok budeš teraz môcť získať aj ty, a to dokonca úplne zadarmo.

Spoločnosť totiž venuje symbolických 77 kusov do súťaže #RTXOn, do ktorej je možné sa veľmi jednoducho zapojiť. Stačí totiž zamieriť na stránku NVIDIA GeForce na Facebooku či Instagrame, označiť na správnom príspevku jedného kamaráta, napísať o ňom niečo pekné s hashtagom #RTXOn a sledovať podobné príspevky.

Keďže táto limitovaná edícia nadupanej grafickej karty nebude podľa spoločnosti vo voľnom predaji dostupná, a nedá sa získať ani ako testovacia vzorka, ide naozaj o jedinečnú šancu na jej získanie.

Pokiaľ teda patríš medzi fanúšikov očakávaného titulu Cyberpunk 2077, ktorý má prísť 17. septembra, poponáhľaj sa, pretože súťaž trvá do 28. februára.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom