Cyberpunk 2077 je bez výhrad jednou z najočakávanejších hier roka, a spoločnosť NVIDIA teraz potešila všetkých fanúšikov, ktorí na ňu už netrpezlivo čakajú. V spolupráci so samotným štúdiom CD PROJECT RED totiž predstavila svoju novú limitovanú edíciu grafickej karty GeForce RTX 2080 Ti práve v štýle Cyberpunku, pričom tento premakaný kúsok môžeš teraz získať aj ty.

Brutálna sila v štýle Cyberpunk 2077

Grafická karta GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition vznikol po spolupráci štúdia CD PROJEKT RED a spoločnosťou NVIDIA, pričom spoločnosti edíciu limitovali na 200 vyrobených kusov. Špecifikácie grafického procesora sú identické s GeForce RTX 2080 Ti Founders Edition, ktorá so svojou 11 GB ultra rýchlou GDDR6 pamäťou a technológiou Ray tracing ponúka jedinečné vlastnosti pre reálne vykresľovanie odrazov svetla.

Edícia Cyberpunk 2077 však ponúka unikátny žltý dizajn, ktorý sa bude páčiť nie len fanúšikom nadchádzajúceho titulu, a karta prichádza tiež v špeciálnom balení, ktoré je ideálne pre zberateľov. Tento unikátny kúsok budeš teraz môcť získať aj ty, a to dokonca úplne zadarmo.

Spoločnosť totiž venuje symbolických 77 kusov do súťaže #RTXOn, do ktorej je možné sa veľmi jednoducho zapojiť. Stačí totiž zamieriť na stránku NVIDIA GeForce na Facebooku či Instagrame, označiť na správnom príspevku jedného kamaráta, napísať o ňom niečo pekné s hashtagom #RTXOn a sledovať podobné príspevky.

Keďže táto limitovaná edícia nadupanej grafickej karty nebude podľa spoločnosti vo voľnom predaji dostupná, a nedá sa získať ani ako testovacia vzorka, ide naozaj o jedinečnú šancu na jej získanie.

Pokiaľ teda patríš medzi fanúšikov očakávaného titulu Cyberpunk 2077, ktorý má prísť 17. septembra, poponáhľaj sa, pretože súťaž trvá do 28. februára.

Príslušenstvo