Nové fotografie Nubie Z9 ukazujú 2,5D predné sklo, tenké rámiky a zadný kovový kryt

Teraz čítate
Nové fotografie Nubie Z9 ukazujú 2,5D predné sklo, tenké rámiky a zadný kovový kryt

Opäť tu máme nové fotky nadchádzajúcej vlajkovej lode spoločnosti ZTE a okrem toho uniklo aj pár nových informácií.

[/blockquote]

Smartfón by mal podľa ľudí v ZTE mať “bezokrajový” dizajn a podľa týchto uniknutých fotiek sa tomu smartfón naozaj blíži. Predná strana smartfónu bude disponovať 2,5D sklom, to znamená, že na krajoch bude sklo o niečo tenšie, aby dodalo prednej strane špeciálny efekt, ktorý ponúkajú aj Xiaomi Mi Note a IUNI U3. Zadná strana bude z kovu a podľa mierne rozmazaných fotiek by mala obsahovať aj dvojitý LED blesk, fotoaparát a reproduktor.

nubia z9

Nubia Z9 by mala tiež obsahovať 5,3-palcový FullHD displej, Snapdragon 810 procesor,  3 GB RAM, 32 GB internej pamäte a zadný fotoaparát, ktorý by mal mať rozlíšenie 16 alebo 20 MPx. Musíme spomenúť aj to, že na náčrtoch, ktoré sa unikli prednedávnom sa objavuje Z9 s fyzickým Home tlačidlom. Z9, ktorá unikla teraz má len kapacitné tlačidlá, takže je možné, že sa nejedná o finálnu verziu.

nubia z9

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.