Tak a sme tu opäť raz s novým videom. Jeho hlavným aktérom je tentoraz smartfón z ďalekej Číny, ktorý je vlajkovou loďou spoločnosti Nubia. Ako už iste vieš podľa nadpisu, ide konkrétne o model Nubia Z17, na ktorý sme si poriadne posvietili.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nevyhli sme sa tak jeho podrobnému otestovaniu, z ktorého sme všetky nadobudnuté pocity zanechali vo videu uvedenom nižšie. Ak teda pred klasickou písanou recenziou, ktorú sme na tento smartfón nedávno spracovali tiež, preferuješ tú vo forme videa, určite sa potešíš. Na druhú stranu, ak aj náhodou na takúto formu recenzie nie si veľmi zvyknutý, skús nám dať šancu.

V niečo menej ako šiestich minútach sa totiž dozvieš všetko to, čo potrebuješ o tomto zariadení vedieť a ešte ťa k tomu poteší pútavý vizuál. Ako to už býva zvykom, vždy nás poteší tvoj lajk, konštruktívny komentár a nesmierne oceníme aj prípadný odber. Ten sa ti do budúcnosti rozhodne vyplatí, keďže takýchto kvalitných videí bude na našom YouTube len a len pribúdať.

Zobraziť cenu Nubia Z17 so 6 GB RAM / 64 GB pamäťou

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
33%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]