Nubia pred pár mesiacmi predstavila veľmi zaujímavé zariadenie s názvom Z17 Mini. Smartfón sa zaradil svojimi špecifikáciami do vyššej strednej triedy, no a k tomu pridal skvelú cenu. Tá je teraz v špeciálnej akcii ešte nižšie a z Nubie Z17 Mini je tak mimoriadne lákavá ponuka.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Perfektná cena je teraz ešte nižšia

Nubia Z17 Mini tak rozhodne láka svojimi špecifikáciami, no ešte lepšiu ponuku z nej robí cena. Tá sa pri predstavení pohybovala na úrovni 230 €, no momentálne je v e-shope Gearbest výrazne nižšia.

Kúpiť Nubia Z17 Mini Global za 178 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Vďaka exkluzívnemu zľavovému kupónu, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope, môžeš tento kvalitný smartfón získať už za 178 €. To je pri daných špecifikáciách viac než výhodná ponuka. Takže pokiaľ sa ti Nubia Z17 Mini zapáčila, rozhodne neváhaj.

Špičkový hardvér a skvelé fotoaparáty

Smartfón od známeho čínskeho výrobcu prichádza s celokovovou konštrukciou, ktorú vpredu dopĺňa 5,2″ displej s FullHD rozlíšením. Veľmi zaujímavá je vnútorná výbava. Do vyššej strednej triedy skvele pasujú 8-jadrový procesor Snapdragon 652 a 4 GB operačná pamäť.

Nubia Z17 Mini

Vnútorná pamäť ti ponúkne priestor na 64 GB dát, pričom Nubia Z17 Mini má aj hybridný slot pre pamäťovú kartu s DualSIM. Operačný systém tvorí Android Marshmallow s nadstavbou Nubia UI4. O napájanie sa zas stará 2950 mAh batéria, pričom nechýba ani konektor USB typu-C.

Nubia Z17 Mini

Veľmi silnou stránkou smartfónu je fotografická výbava. Vzadu sa nachádza duálny fotoaparát, ktorý tvoria snímače Sony IMX258 s clonami f/2.2 a rozlíšením 13 MPx. Dvojica zadných fotoaparátov v tejto triede rozhodne nie je štandardom a Nubia Z17 Mini tu získava body k dobru. Veľmi dobrý je aj predný snímač s rozlíšením 16 MPx a clonou f/2.0.

Kupón aplikuješ v košíku:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
25%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]