banner-oneplus-3
Len pár dní dozadu sme sa dočkali oficiálneho predstavenia novej vlajkovej lode spoločnosti Nubia. Krátko po tomto predstavení mali ľudia žijúci v Číne jedinečnú možnosť registrácie na kúpu tejto novinky. Nubia Z11 sa zrejme trafila priamo do čierneho, keďže túto možnosť využilo za necelý jeden deň už viac ako milión fanúšikov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Toto číslo je naozaj vysoké, no treba mať na pamäti, že sa stále nejedná o priame predobjednávky, ale len o bezplatnú a nezáväznú registráciu. Je teda pravdepodobné, že veľké percento z týchto registrácií bude nenaplnených a niektorí registrovaní užívatelia si jednoducho tento smartfón v skutočnosti nekúpia. Registrácie sú otvorené ešte dva dni, teda až do 5. júla. Oficiálny predaj začne 6. júla. Nubia Z11 je špičkové zariadenie, ktoré kombinuje tie najlepšie parametre spolu s prepracovaným dizajnom. 5,5-palcový displej s 2.5D zaoblením zaberá až 81 % prednej plochy a dosahuje FullHD rozlíšenie.

[tip color=“white“]TIP: Nubia Z11 oficiálne: Nádherný bezrámikový dizajn, 6 GB RAM a cena od 340 € [/tip]

gsmarena_001

Najsilnejšou stránkou novinky je nepochybne aj hrubý výkon, ktorého má Nubia Z11 viac ako dosť. Stará sa oň procesor Snapdragon 820 v spolupráci so 4 / 6 GB operačnou pamäťou RAM a úložiskom o veľkosti 64 / 128 GB. Nubia Z11 navyše podporuje microSD karty až do kapacity 200 GB. Snímače sú dodávané spoločnosťou Sony. Hlavný dosahuje rozlíšenie 16 MPx, zatiaľ čo ten predný 8 MPx. Výbavu uzatvára skener odtlačkov prstov, 3000 mAh batéria s technológiou rýchleho nabíjania NeoPower a v neposlednom rade Android 6.0.1 Marshmallow s nadstavbou Nubia UI 4.0

Zdroj: Gsmarena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom