banner-pro-6Nedávno predstavená novinka od spoločnosti Nubia, vlajková loď Nubia Z11, prišla nielen s prémiovým dizajnom, ale aj nekompromisnou výbavou a prijateľnou cenou. Oficiálne sa dostala do predaja 8. júla. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ako sa však dalo čakať, skladové zásoby sa vyprázdnili v priebehu niekoľkých hodín a mnoho ľudí ostalo mierne sklamaných. Veľa z nich sa teraz pýta, kedy bude Nubia Z11 opäť dostupná. Na túto otázku sa rozhodol odpovedať spoluzakladateľ spoločnosti Nubia, Ni Fei. Ten fanúšikov upokojil informáciou, že na naskladnení tvrdo pracujú a ďalšie zásoby prídu už 13. júla.

nubia-z11-fotky(12)

[tip color=“white“]TIP: Nubia Z11 obdržala milión registrácií za menej ako 24 hodín![/tip]

Nubia Z11 prišla s prémiovým bezrámikovým dizajnom, ktorý je tvorený sklom a kovovým rámom. Po bokoch zariadenia nechýba ani 2.5D zahnutie. Na prednej strane sa nachádza 5.5-palcový displej s FullHD rozlíšením, ktorý vypĺňa až 81 % prednej plochy. Procesorom je zaužívaný a overený Snapdragon 820, ktorému sekunduje 4 GB, respektíve až 6 GB operačná pamäť RAM. Kapacita úložiska začína na 64 GB, pričom drahšia verzia poskytuje obrovské 128 GB úložisko.

zte-nubia-z11-oficialne-4

Zahanbiť sa nenechá ani fotoaparát, ktorým je Sony IMX298 s technológiou NeoVision 6.0. Nechýba DualSIM funkcionalita spolu s podporou 4G mobilných sietí a VoLTE. Tento skrátený výpis špecifikácií zakončíme 3000 mAh batériou. V prípade, že vám ohľadom novej Nubie Z11 niečo uniklo, všetky podrobné špecifikácie nájdete v katalógu.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom