Nubia hrá „špinavú hru“, chce zosadiť konkurenciu

Teraz čítate
Nubia hrá „špinavú hru“, chce zosadiť konkurenciu

Čínska spoločnosť Nubia, ktorá len prednedávnom predstavila vlajkovú loď, ZTE Nubia Z9, vstupuje na lukratívny Indický trh. V Indii už naplno predávajú svoje modely spoločnosti ako Meizu alebo Xiaomi a darí sa im veľmi dobre.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Dnes unikli správy o zástupcoch spoločnosti ZTE, v ktorých sa svojim fanúšikom snažia nahovoriť, aby napísali zlé hodnotenie na oficiálnu facebookovú stránku Meizu a dokonca aj na stránku indického Amazonu. Terčom útoku mal byť model Meizu M1 Note, ktorý Meizu 20. mája oficiálne začalo predávať aj v Indii.

nubia-Meizu

Správa od Nubia, v ktorej žiadajú svojich fanúšikov o zlé hodnotenie pre Meizu smartfón

Ako sa má robiť príkladná reklama, ktorá neuráža ostatné spoločnosti, ukázal Jai Mani, ktorý je predstaviteľom spoločnosti Xiaomi. Na svoju oficiálnu facebookovú stránku zavesil začiatok predaja modelu Xiaomi Mi4i práve v spomínanej Indii. Nevieme úplne potvrdiť alebo vyvrátiť tieto dôkazy o spoločnosti ZTE, no dúfame, že takýchto útokov a nekalých praktík bude čo najmenej.

jai-mani

Podobnú, len inak sformulovanú správu poslal aj Jai Mani zo Xiaomi

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.