Tak ako spoločnosť OnePlus sľúbila, postupne zverejňuje špecifikácie ich pripravovanej vlajkovej lode, OnePlus 2. Teraz na svojej facebook stránke OnePlus zverejnil ďalší parameter nového OnePlus 2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Nový typ USB konektoru, Type-C, priniesol ako prvý tablet Nokia N1, ktorý sa stal aj prvým Android zariadením s týmto konektorom. Tento rok čínska spoločnosť LeTV predstavila trojicu svojich prvých smartfónov a každý z nich prišiel práve s novým USB Type-C. Prvú slovenskú recenziu na LeTV One si môžete prečítať na tomto odkaze. Ani spoločnosť OnePlus nechce byť pozadu a novým USB konektorom vybaví svoju veľmi očakávanú vlajkovú loď, OnePlus 2.

oneplus2-usb-type-c
O OnePlus 2 už vieme, že v jeho vnútri sa bude nachádzať výkonný Qualcomm Snapdragon 810 procesor vo verzii v2.1, ktorý OnePlus vraj upravilo tak, aby nedochádzalo k známemu prehrievaniu tohto procesora. Okrem toho výrobca hovoril aj o cene, ktorá bude vyššia ako 322 dolárov, čo je asi 286 €. Pre porovnanie, OnePlus One sa začal predávať za 299 dolárov.

OnePlus One kúpite na Slovensku za cenu 350 €

My len dúfame, že OnePlus opäť nezvolí neslávne známy pozvánkový systém, ktorý odradil mnoho ľudí. O ďalších novinkách vás budeme priebežne informovať.

Zdroj: Gizchina.com, OnePlus

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú