banner-pro-6
10. august je dátumom, kedy tento rok veľmi nevýrazné Meizu predstaví úplne nový high-end smartfón. A novinka to nebude len taká hocijaká. Hovorí sa o špičkovej vlajkovej lodi, ktorá ponúka procesor Exynos 8890 od Samsungu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prednedávnom sme dostali informácie o tom, že táto novinka vytvorí novú produktovú líniu s označením „E“. K dispozícii máme už aj prvé reálne fotografie tohto zariadenia, ktoré ukazujú, že dizajn je akási kombinácia MX6-ky a modelu Pro 6. Samozrejmosťou bude aj ikonické hardvérové domovské tlačidlo s integráciou skenera odtlačkov prstov. Z pozvánky na spomínanú udalosť sa dalo taktiež vyčítať písmeno „E“, ktoré však nemusí nutne znamenať označenie smartfónu.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Meizu-Exynos-Phone

Reálna fotografia nového smartfónu

TIP: Meizu pripravuje novú sériu E, ktorá by mohla ponúknuť procesor Exynos 8890

Viac nás presvedčila teória, ktorá sa skôr prikláňa k označeniu použitého procesora, teda Exynosu. Neprekvapila by nás ani situácia, pri ktorej by bola táto pripravovaná novinka len vylepšenou verziu modelu Pro 6. Zdroje tiež tvrdia, že smartfón ponúkne 4 GB RAM, 64 GB internej pamäte, rýchle nabíjanie, USB typu-C a kvalitný fotoaparát. CEO Meizu, Bai Yongxiang, vyvrátil informácie o zakrivenom displeji, no úplne nevylúčil takéto zariadenie ešte v priebehu tohto roka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom