banner-pro-6Nečakane sa k nám dostala informácia priamo od Meizu, z ktorej sa dozvedáme bližšie informácie o konferencii 10. augusta. Stále teda visí otáznik nad tým, či uvidíme zbrusu nové smart hodinky spoločnosti alebo úplne odlišnú novinku. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Práve najnovšie správy vylučujú predstavenie spomínaných hodiniek a Meizu si pre nás pripravilo oveľa zaujímavejší produkt. Určite ste si všimli, že výkonom sú najnovšie high-end smartfóny od tejto čínskej spoločnosti tento rok vcelku podpriemerné a na konkurenciu strácajú. Vyriešiť to má však úplne nová séria smartfónov s označením „E“, ktorú posunie oveľa bližšie ku konkurencii špičkový procesor z dielne Samsungu, Exynos 8890. Využitie zatiaľ najvýkonnejšieho procesora tento rok, Qualcommu Snapdragon 820, určite neprichádza do úvahy, nakoľko Meizu stále čelí vysokej pokute od amerického výrobcu v hodnote 70,1 miliónov eur.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Exynos-8890

TIP: Qualcomm sa chce súdiť s Meizu kvôli porušovaniu 3G a 4G patentov

Exynos 8890 jednoznačne patrí medzi svetovú procesorovú špičku, aj keď nie je úplne najvýkonnejší. Na druhej strane však dokáže poskytnúť najlepší pomer energetickej náročnosti a hrubého výkonu. Vyrobený je najmodernejšou 14 nm FinFET technológiou a využíva osem jadier ARMv8 s architektúrou big.LITTLE. Nesmierne nás zaujímavú aj zvyšné parametre tohto smartfónu, ktorý by mohol konečne vytiahnuť Meizu z tieňa tento rok.

TIP: Samsung oficiálne predstavil nový Exynos 8890 procesor

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom