banner-redmi-note-4Séria smartfónov Google Pixel má za úlohu nahradiť poulárne Nexusy. Predstavenie je naplánované na 4. októbra 2016 a podľa slov samotnej spoločnosti to bude nezabudnuteľný zážitok plný prekvapení. 

Ďalší render nového Google Pixel zverejnil včera web VentureBeat. Tento web zároveň potvrdzuje informáciu, že sa môžeme tešiť na predstavenie nie len Google Pixel, ale aj jeho zväčšenej verzie Google Pixel XL. Gigant si dal pri návrhu smartfónu záležať. Ponúka jednoduchý dizajn, rohy sú jemne zaoblené a hlavné ovládacie tlačidlá budú riešené pomocou softvérových tlačidiel, ktoré si ukroja podstatnú časť z displeja. Tieto vlastnosti by sme mohli vydedukovať z najnovšieho obrázku.

Huawei Nexus 6P môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

google_oct_4_00

TIP: Google tvrdí, že na konferenciu 4. októbra budeme ešte veľmi dlho spomínať

Zaujímavé konštrukčné riešenie, nakoľko pod displejom je veľmi veľa voľného miesta, kde by bolo možné umiestniť kapacitné tlačidlá. Hardvérové tlačidlá sú koncentrované na pravom boku zariadenia. Predpokladaná cena by mala začínať na hodnote 580 € v prípade Google Pixel. Pri Google Pixel XL môžeme očakávať ešte o niečo vyššiu cenu. Hardvérová konfigurácia bude rovnako špičková a novinky prinesú tie najlepšie vlastnosti.

Ste ochotní priplatiť si za vlajkovú loď Googlu a mať tak dlhodobo softvérové aktualizácie medzi prvými? Podeľte sa s nami o váš názor v komentároch.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom