Len predvčerom vypustil Ubisoft do sveta nový trailer pre Star Wars Outlaws a dnes nám spolu s Evil Empire, tvorcami indie pecky Dead Cells, potvrdil aj dlho očakávaný titul The Rogue Prince of Persia. Celá hra dostane krásny kreslený 2D vizuál a štýlovú hudobnú stránku, pričom hrateľnosťou sa bude ponášať práve na Dead Cells, no autori zakomponujú aj nové myšlienky, ktoré pekne zapadajú do konceptu Princa z Perzie.

Autori sľubujú originálny herný zážitok, ktorý bude sprevádzaný zaujímavým príbehom, doplňujúcim akčnú stránku hry. Značka príde v úplne novom šate, keďže pôjde o spin-off v roguelite žánri, kde budeš v koži Princa preskúmavať mesto a brániť ho pred Hunmi, ktorí ovládajú rôzne kúzla a budú ti stáť v ceste k odhaľovaniu častí príbehu.

Cestou budeš stretávať rádových vojakov, ale aj rôzne monštrá, ktoré ti dajú riadne zabrať, pričom v boji, ale aj pri prieskume využiješ akrobaciu, beh po stene a iné vychytávky, ktoré sú známe fanúšikom série. Roguelite žáner zas zabezpečí, že každý priechod hrou bude originálny a zistíš, že smrť je len nový začiatok tvojej púte.

Stretneš tu aj tuhých bossov, ktorí budú zvyčajne na konci levelu a ich pekelná obtiažnosť preverí skúsenosti, ktoré si nabral pri predošlých priechodoch. Ako už býva v roguelite zvykom, aj tu nájdeš rôzne vylepšenia a vybavenie, ktoré budeš počas priechodu získavať alebo kupovať. Výbornou správou je, že hra bude dostupná v Steam Early Accesse už 18. mája, teda o mesiac.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú