Nový Nubia smartfón sa objavil na promo fotkách

ZTE chystá svoju novú vlajkovú loď, ako všetci výrobcovia, a dočkať by sme sa jej mali už budúci týždeň na veľtrhu MWC v Barcelone. ZTE zatiaľ nezverejnilo žiadne fotky smartfónu, no na jednej fotografii sa objavil neznámy ZTE smartfón, ktorý by mohol byť Nubia Z9, teda nová vlajková loď. Zariadenie na fotografii je vidieť len zo zadnej strany a malo by sa jednať o sklenené prevedenie, pričom boky by mali byť zo zliatiny. Smartfón pripomína radu Xperia Z od Sony.

zte nubia

Špecifikácie smartfónu by mali byť 5,5/5,7-palcový displej, procesor Snapdragon 810 alebo MediaTek MT6795. Smartfón by mal ísť po vzore ostatných úspešných čínskych spoločností a mal by byť teda naozaj kvalitne spracovaný. Uvidíme, či ZTE predstaví Nubia Z9 a aké špecifikácie nakoniec bude mať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]