banner-galaxy-a3-a5Nokia začala nový rok so svojim prvým smartfónom po dvoch rokoch nečinnosti. Nokia 6 bola predstavená pre čínsky trh, no fínska legenda si pre nás pripravuje ďalšiu novinku, ktorá bude mať premiéru už o pár týždňov v Barcelone. Celkovo však v priebehu roka uvidíme ešte niekoľko ďalších smartfónov s ikonickým logom Nokia.

Na začiatku svojho veľkolepého návratu predstavila Nokia model 6, ktorý je zatiaľ dostupný iba pre čínsku klientelu. Ostatní fanúšikovia tak ostali s prázdnymi rukami, no nie nadlho. Spoločnosť totiž oznámila predstavenie svojho nového modelu na oficiálnej Facebookovej stránke, kde vyzýva fanúšikov, aby si do kalendára zapísali dátum 26. február. Práve v tento deň sa bude konať najväčšia výstava nových smartfónov MWC 2017 v Barcelone.

Samsung Galaxy A3 2017 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

nokia-6-oficialne-9zdroj fotografie: Dgtle

Aj napriek ostrieľaným výrobcom, ktorí sú na scéne už dlhé roky, Nokia pod novým vedením odvážne predstaví svoj pripravovaný model. Dokopy uvidíme tento rok približne 5 až 6 nových smartfónov od znovuzrodeného výrobcu. Medzi nimi by nemal chýbať ani špičkových high-end so Snapdragonom 835. Už o pár týždňov sa teda dozvieme, aké zariadenie pre nás výrobca pripravuje, no očakáva sa, že pôjde o viac ako len zariadenie strednej triedy. Dočkáme sa konečne aj vytúženého high-end modelu od Nokie pod vedením HMD?

TIP: Nokia 6 je len začiatok. Čínska pobočka Nokie potvrdila smartfón so Snapdragonom 835!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom