banner-asus-zenfone-3-deluxe
HTC už dlhú dobu zažíva finančné problémy. Stále sa však ako tak drží nad hladinou. Taiwanská spoločnosť sa už veľakrát spoliehala, že ich nové zariadenia z problémov dostanú. Aj keď sa však HTC podarilo urobiť zopár dobrých kúskov, takmer vždy to kazila prehnaná cena.

HTC pravdepodobne pripravuje tri nové smartfóny. Veľa o nich zatiaľ nevieme, no HTC leaker LlabTooFeR na sociálnej sieti Twitter zverejnil príspevok, v ktorom spomína kódové označenia smartfónov. Ide o Ocean Smart, Ocean Master a Ocean Note. Podľa všetkého teda HTC pracuje na troch verziách nového smartfónu. Ocean Smart by mal byť základnou líniou, od ktorej by sa mal odrážať Ocean Master. Ten by mal prísť s vyššou cenou ako Ocean Smart, no na oplátku by mohol prísť s lepšou výbavou. Posledný je Ocean Note a ten bude takmer určite jednoducho veľký.

HTC 10 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Žiadne detailnejšie informácie o hardvéri smartfónov však nemáme. Jednou z vlastností, s ktorými by však nové Ocean smartfóny od HTC mohli prísť, je technológia citlivá na dotyk zabudovaná v ráme smartfónu. Práve na tú odkazuje link v príspevku od LlabTooFeR. Na videu nižšie môžte vidieť pár príkladov využitia tejto technológie. Určite sa jedná o zaujímavú novinku, uvidíme však ako nakoniec dopadne a či ju uvidíme nasadenú aj vo finálnych zariadeniach. Nič nevieme ani o dátume predstavenia týchto smartfónov. Predpokladá sa však, že skôr ako v roku 2017 ich HTC svetu neukáže.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom