banner-mi5
Xiaomi to ku koncu marca poriadne odpálilo a okrem najnovšieho smartfónu Xiaomi Redmi 3 Pro a noviniek do inteligentnej domácnosti prinieslo niekoľko nových kúskov príslušenstva. Postupne odkrývame všetky novinky a snažíme sa vám o nich priniesť tie najpodrobnejšie správy. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker 2

xiaomi-bluetooth-reproduktor-2nd-gen
Tento štýlový reproduktor, ktorý chce naviazať na úspechy predchodcu, sa zmenil takmer od základov. Hlavným vylepšením je predovšetkým dizajn, ktorý teraz pôsobí ucelenejším a luxusnejším dojmom. Pri pohľade na špecifikácie sa dozvedáme, že táto mala „krabička“ ponúka veľmi dobrý audio zážitok. Výkon 5W, impedancia reproduktoru 4 ohm, dosah 10 metrov a spojenie so smartfónom cez najmodernejšie Bluetooth 4.1 sú veľmi lákavé. 1200 mAh batéria dokáže dodať šťavu nepretržitého prehrávania počas 7 hodín. Na „čínsku“ cenu 17 € môžeme rovno zabudnúť. Pre nás je dôležitá tá v e-shope iBuygou.com, kde tento šikovný reproduktor stojí stále prijateľných 31 €.

xiaomi-mi-bluetooth-speaker-2

Xiaomi Mi Power Charging Adapter

Jeden z premiérových produktov, ktorý bol dnes predstavený, je aj nabíjací adaptér so 4 USB výstupmi. Výkon 35W je dodávaný pri nabíjaní cez všetky 4 USB porty. Samozrejmosťou je aj podpora rýchlo-nabíjania pri výstupe 2A. 6. apríla, kedy začína predaj v Číne, bude produkt dostupný za 10 €. Ak vás tento nabíjací adaptér zaujal, neváhajte a navštívte e-shop iBuygou.com, v ktorom ho kúpite za 18 €.

Xiaomi-Mi-Quad-USB-Ports-Power-Charging-Adapter

Xiaomi Piston Basic a zlaté Piston Iron

xiaomi-piston-basic-2
Samozrejme, spoločnosť nemohla vynechať ani slávne slúchadlá série Piston. Najnovší prírastok do tejto rodiny všetko podriadil nízkej cene, no zachováva si dizajn drahšej verzie, ktorú sme zrecenzovali začiatkom roka. Nové farebné prevedenia sú ako stvorené pre mladých ľudí a Xiaomi opäť dokázalo, že je v tejto oblasti lídrom. Smiešna cena 29 yuanov, čo je len niečo málo pod hranicou 4 €, dodáva slúchadlám najlepší pomer ceny a výkonu na trhu. E-shop iBuygou.com taktiež zaradil Xiaomi Pistons Basic do ponuky za necelých 10 €.

xiaomi-piston-iron-zlate
Menší bonus si výrobca pripravil pre fanúšikov ich Piston Iron slúchadiel, ktoré budú dostupné už aj v zlato-bielom prevedení. Táto kombinácia slúchadlám perfektne sekne!

 

Nový Xiaomi WiFi zosilňovač

xiaomi-wifi-repeater
Ako posledný produkt, ktorý dnes Xiaomi ukázalo, je zosilňovač WiFi signálu. Táto malá šikovná „vecička“ v elegantnom matnom bielom prevedení zosilní signál vašej domácej WiFi siete z routra. Xiaomi opäť nevynechalo aplikáciu, ktorá ešte viac uľahčí úvodnú konfiguráciu. S čínskou cenou 5 € sa jedná o skvelú kúpu, no bohužiaľ, do ponuky ho zatiaľ nezaradil žiadny celosvetový predajca.

 Zdroj: Mi.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom