Ďalšie fotografie prémiovej konštrukcie Vernee Mars

banner-ulefone-future
Kým čakáme na vlajkovú loď spoločnosti Vernee, Vernee Apollo, na internete sa objavujú prvé fotografie pripravovaného modelu Mars. O tomto smartfóne sme už čo to počuli a určite vám nie je neznámy.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nedávno sa objavili jeho úplne prvé fotografie, ktoré nám ukázali riešenie plastových predelov antén na zadnej strane. To je podobné riešeniu, s ktorým prišlo Meizu Pro 6 a určite by sme ho uvítali aj na Vernee Mars, keďže vyzerá veľmi dobre. Staršie fotky sa týkali sivej verzie smartfónu, no dnes sa nám naskytá pohľad na prémiovú zlatú verziu.

TIP: Vernee Mars príde s podobným dizajnovým riešením antén ako Meizu Pro 6

Na okrajoch smartfónu môžeme vidieť 3D zaoblenie s lešteným povrchom. Textúra na zadnej strane vyzerá byť hladká a celkovo je dizajn hodnotne spracovaný. Na zadnej strane však nie je snímač odtlačkov prstov, ktorý bude teda pravdepodobne umiestnený na zatiaľ neodhalenej prednej strane. Zo špecifikácií toho veľa nevieme a hovorí len o procesore MediaTek Helio P20 a až 6 GB pamäti RAM. Páči sa vám dizajn pripravovaného Vernee Mars?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
60%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
40%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.