banner-oneplus2
Len jeden deň pred oficiálnym predstavením vlajkovej lode OnePlus 3 sa na internete objavili ďalšie reálne fotografie. Nie sú ničím výnimočné a opäť potvrdzujú doteraz známy dizajn.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pri očakávanom OnePlus 3 už začína nastávať podobná situácia ako pri Xiaomi Mi5. Čím viac sa k dátumu predstavenia blížime, tým viac únikov informácií máme k dispozícii. Úniky sú už takmer na dennom poriadku a ani tento deň sa bez žiadneho nezaobišiel. Tentokrát sa na internet dostali ďalšie fotografie zariadenia, ktoré opäť potvrdzujú predchádzajúce úniky a dizajn pre nás pri predstavení už určite nebude prekvapením. Na prednej strane pod displejom opäť vidíme hardvérové tlačidlo, ktorého tvar nám je dobre známy zo smarfónov značky Meizu. Nemalo by chýbať ani štýlové 2.5D zahnutie displeja. Zadná strana nám zas už pri prvom pohľade pripomenie staršie HTC One M9.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Oficiálne predstavenie zariadenia prebehne už zajtra o 18:00 nášho času, a to vo virtuálnej realite. Z predstavenia sa vám samozrejme budeme snažiť čo v najkratšom čase priniesť najnovšie informácie. Sme zvedaví, čím nový OnePlus 3 prekvapí, keďže už teraz sa na trhu nachádza mnoho zaujímavých vlajkových lodí vrátane Xiaomi Mi5, ZUK Z2 Pro, Meizu Pro 6, či LeEco Le Max 2. OnePlus 3 zrejme bude musieť priniesť nadštandardnú výbavu za čo najlepšiu cenu, aby tak prilákal potenciálnych záujemcov a nesiahli radšej po súčasných vlajkových lodiach.

Všetky doterajšie informácie o OnePlus 3 nájdete pod tagom #OnePlus3

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom