Spoločnosť Apple údajne plánuje predstaviť nové slúchadlá AirPods Pro, ktoré majú prísť už koncom tohto mesiaca. Okrem systému pre potláčanie okolitého hluku majú aj závratnú cenovku, píše MacRumors.

Nový dizajn a potláčanie okolitého hlku

Ako informoval čínsky portál China Economic Daily, americký gigant plánuje už koncom októbra predstaviť už tretiu generáciu svojich bezdrôtových slúchadiel, ktoré dostanú názov AirPods Pro. Slúchadlá majú dostať nový dizajn, aktívne potláčanie okolitého hluku, ale aj vysokú cenu na úrovni 260 dolárov.

Predchádzajúce správy tiež naznačili, že nový AirPody majú zahŕňať aj odolnosť proti vode. Prípona „Pro“ má nové slúchadlá odlíšiť od starších modelov, a pridá sa tak k novým modelom iPhone 11 Pro.

Zobraziť celú galériu (2)
Youtube / EverythingApplePro

Táto informácia prichádza pár týždňov po tom, čo bola v beta verzii iOS 13.2. objavená ikona ukazujúca dizajn nových AirPods. Zaujímavé fotografie pripravovaných AirPods sa minulý mesiac objavili aj na stránke SlashLeaks, a vyzerajú podobne ako obrázok nachádzajúci sa v iOS 13.2.

Už v apríli sa analytik Ming-Chi Kuo vyjadril, že medzi posledným štvrťrokom v roku 2019 a prvým v roku 2020 by sme sa mali dočkať až dvoch nových modelov AirPods, ktoré majú mať úplne nový dizajn a vyššiu cenu ako druhá generácia. Tá mala pri predstavení cenovku 159 dolárov pri základnej verzii a 199 dolárov pri verzii s obalom pre bezdrôtové nabíjanie.

Zobraziť celú galériu (2)
AirPods 2 s bezdrôtovým nabíjanim / Zdroj: Youtube / Marques Brownlee

Nové bezdrôtové slúchadlá od Apple sú tak pravdepodobne už na ceste, a môžme ich v najbližšej dobe očakávať. Hovorilo sa tiež o možnej októbrovej udalosti amerického giganta, ale s blížiacim sa koncom mesiaca to s ňou príliš ružovo nevyzerá, píše The Verge. Dúfame však, že Apple pri ich nezopakuje nedostatky prvých AirPods, ktoré po ich predstavení v decembri 2016 nebolo možné zohnať ešte dobrých pár mesiacov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom