Napriek tomu, že leto sa ešte len pomaly začína, mnohí technologickí nadšenci už netrpezlivo očakávajú prvé septembrové dni. Práve nimi sa odštartuje ďalší rok predstavenia hneď viacerých smartfónov či iných zariadení. Inak to nebude ani v prípade Samsungu, ktorý predstaví novú generáciu Galaxy Note. Ako už býva zvykom, začínajú sa objavovať viaceré úniky a ten najnovší hovorí o absencii dvoch významných prvkov, ktoré smartfóny sprevádzali dlhé roky. Informáciu prináša web Androidcommunity s odvolaním sa na redaktora Maxa Weibacha.

Používateľov čakajú viaceré vylepšenia

Maxov zdroj mal možnosť vyskúšať si obe verzie (Note 10/Note 10 Pro) tohtoročného Galaxy Note 10 a prináša tak viacero zaujímavých špecifikácií ešte pred oficiálnym predstavením. Pozitívom je, že v minimálne jednej z očakávaných verzií sa objaví 4500 mAh batéria s rýchlym nabíjaním (50 W). Nové Galaxy Note budú disponovať ešte väčším a kvalitnejším displejom, no na druhej strane uvádza, že stylus S Pen vyzerá rovnako ako v prípade Galaxy Note 9.

Nič netrvá večne

Pre niektorých možno smutná správa, no v súčasnosti už takmer bežnú záležitosť predstavuje informácia o tom, že nová generácia Galaxy Note nakoniec nebude disponovať 3,5 mm audio jackom a slotom na microSD kartu. Používatelia tak zrejme budú musieť siahnuť po redukcii či bezdrôtových slúchadlách už aj v prípade Samsungu.

Prečítajte si tiež!
Recenzia | Samsung priniesol slúchadlá, o ktorých sa nebojím povedať, že sú jedny z najlepších na trhu

Na druhej strane sú však najnovšie modely vybavené dostatočným úložiskom, kedy už rozšírenie pamäte nie je potrebné a zatiaľ sa jedná o neoficiálne informácie, takže všetko môže byť nakoniec úplne inak. To sa však dozvieme pravdepodobne začiatkom augusta, kedy sa očakáva predstavenie dvojice smartfónov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom