Nová fotografia OnePlus 3 potvrdzuje predošlé úniky

banner-oneplus2Bohatý čínsky smartfónový priemysel sa zbesilo rozbehol a posledné dva mesiace vidíme neustálu aktivitu predstavovania nových smartfónov rozličných kategórií. V úzadí potichu operuje spoločnosť OnePlus, ktorá pomaly dokončuje finálne práce na svojej nadchádzajúcej vlajkovej lodi, OnePlus 3.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Včerajšie fotografie vyvolali vášnivé diskusie, ktoré sa točili hlavne okolo zarážajúceho dizajnu, ktorý kombinoval niekoľko aspektov od konkurencie. Zdá sa, že tento dizajn bude nakoniec finálny. Počas dnešného dňa začala internetom kolovať nová fotografia, na ktorej je smartfón v plne funkčnom stave a je totožný s tým, ktorý sme videli včera, teda aspoň na prednej strane. Vidíme mierny náznak minuloročného modelu, no celkovo pôsobí smartfón úplne novým dojmom.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


e97f326e26f7481ba95fa9bb0cdb519b

OnePlus 3 by mal prísť už o niekoľko dní, presnejšie 18. mája, a do predaja má vstúpiť o mesiac neskôr. K fanúšikom poputuje poriadne monštrum. Medzi najlákavejšie vlastnosti bude patriť 5,5-palcový FullHD Super AMOLED displej, Snapdragon 820, mohutná 6 GB RAM pamäť, vlastné riešenie technológie rýchleho nabíjania s názvom „Dash Charge“ a jednoznačne aj nízka cena. Tá sa má pohybovať okolo 270 € pre základný model (4 GB RAM / 32 GB úložisko). Veľmi zreteľne vidíme, že mnoho fanúšikov nie je úplne nadšená týmto dizajnom. Neostáva nám však nič iné, ako čakať na oficiálne predstavenie, ktoré je už takpovediac za rohom.

OnePlus-3-real-image-04

Fotografie, ktoré unikli včera

Zdroj: Mydrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]