Už o pár dní sa fanúšikovia Xiaomi dočkajú predstavenia novej vlajkovej lodi. Okrem toho však spoločnosť plánuje čoskoro uvoľniť novú aktualizáciu nadstavby MIUI. Tá prinesie významné vylepšenia a funkcie, ktoré sa budú zameriavať najmä na multitasking.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Majitelia Xiaomi smartfónov budú môcť svoje zariadenia po novej aktualizácii využívať skutočne naplno. Spoločnosť sa rozhodla spolu s menšími vylepšeniami priniesť aj dve významné funkcie. Prvou z nich je rozdelenie obrazovky, kedy bude môcť používateľ pracovať s dvomi aplikáciami súčasne, a to aj pri orientácii smartfónu na výšku či na šírku. Okrem rozdelenia obrazovky však nová aktualizáciaprinesie aj funkciu obrazu v obraze.

zdroj fotografie: Xiaomi

Nenechaj si ujsť
Xiaomi vydalo MIUI 8.2 Global s novými cool funkciami

Tá umožní minimalizovať aplikácie do malého obrazu na displeji. S touto funkciou tak budeš môcť popri sledovaní svojho obľúbeného seriálu vybaviť napríklad aj nejaký dôležitý e-mail. Oficiálne sprístupnenie aktualizácie pre používateľov zatiaľ nie je známe. Je však možné, že Xiaomi Mi6 už ponúkne túto vymoženosť.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
55%
Páči sa mi to
39%
Chcem to
10%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]