Notebooky Xiaomi dnes už majú svoje pevné miesto vo výbere prenosných počítačov, a to okrem výkonných špecifikácií dosahujú aj vďaka lákavej cene. Už mnoho fanúšikov po celom svete si našlo cestu práve k zariadeniam tejto značky. V našom FonTech Shope teraz nájdeš v akcii hneď dva modely Xiaomi Mi Notebooku s výkonným Core i7 procesorom.

 

Ako pri všetkých Xiaomi produktoch, aj pri svojich notebookoch nastavili ceny, ktoré u konkurencie vôbec nenájdeš. O to atraktívnejšie tieto notebooky sú, keď sa dostanú do masívnych zliav, ako aj teraz. Dva najvýkonnejšie Xiaomi notebooky v ponuke prichádzajú so štvorjadrovým Intel Core i7 procesorom za doteraz najnižšie ceny. Samozrejmosťou je aj doručenie cez EU Express, vďaka čomu ti nový notebook domov dorazí bez akýchkoľvek poplatkov navyše.

Xiaomi Mi Notebook Pro (i7, 8 GB, 256 GB)

Cena: 738 €

Displej je 15,6-palcový s IPS zobrazovacou technológiou a FullHD rozlíšením. Na notebooku je predvolene nainštalovaný operačný systém Windows 10 Home Edition v čínskom jazyku. Pre plnohodnotné používanie tak bude potrebná preinštálácia systému na slovenskú verziu Windows 10.

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Pro (i7, 8 GB, 256 GB) za 738 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Vysoký komfort pri písaní poskytuje podsvietená klávesnica so zdvihom kláves 1,5 mm a 3D prehnutím. Pre pohodlnú prácu je k dispozícii aj veľký 6″ touchpad, ktorý podporuje gestá a tiež v sebe obsahuje zabudovanú čítačku odtlačkov prstov. Vstavaná 8 000 mAh batéria sa dokáže úplne nabiť v priebehu 1 – 2 hodín a v stand-by režime vydrží až 8 hodín.

Okrem procesoru Intel Core i7-8550U sa nezabudlo ani na modernú výkonnú grafiku Nvidia GeForce MX150 s pamäťou 2 GB. K dispozícii je aj 8 GB DDR4 RAM a vnútorné úložisko s veľkosťou 256 GB. O chladenie sa stará dvojica vetrákov s vyfukovaním vzduchu na zadnej strane. Bezdrôtová konektivita zahŕňa rozhranie Bluetooth 4.1 a modernú WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 GHz / 5 GHz). Vo výbave sa nachádza tiež HDMI port, 3,5 mm zvukový jack, dvojica USB Type-C konektorov a dvojica USB 3.0 portov. Nechýba ani slot pre microSD karty.

Xiaomi Mi Notebook Air 13 2018 (i7, 8 GB, 256 GB)

Cena: 738 €

Základom je kvalitná hliníková konštrukcia, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a v tomto prípade je aj v nádhernom farebnom prevedení. Do nej je osadený 13,3″ IPS displej s FullHD rozlíšením, pod ktorým sa nachádza logo výrobcu. Chráni ho odolné sklo Gorilla Glass 3.

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Air 13 (i7, 8 GB, 256 GB) za 738 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Že sa nejedná len o nejaké ‚‚orezávatko’’ potvrdzuje aj fakt, že výrobca u tohto modelu použil rovnaké špecifikácie, ako v prípade modelu Pro. A že toho výkonu je dosť, si sa mohol dozvedieť aj v našej recenzii. Vo vnútri tak nájdeš štvorjadrový procesor Intel Core i7-8550U s taktom jadier 2,0 GHz, pričom s Turbo Boostom dokáže vytiahnuť až rovné 4,0 GHz. DDR4 pamäť RAM má kapacitu 8 GB.

O grafický výkon sa stará 2 GB dedikovaná grafická karta Nvidia GeForce MX150. Veľkosť úložiska činí 256 GB a jedná sa o M.2. SATA disk. Ak ti by to nestačilo, dostupný je ešte jeden M.2 SATA slot. Operačným systémom je Windows 10 Home Edition v čínskom jazyku. Ten si tak budeš musieť preinštalovať, no nemusíš sa báť, aktivačný kód ostane zachovaný.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom