V posledných niekoľkých mesiacov sa čínsky výrobca Teclast poriadne vyšvihol a predstavuje jedno zariadenie za druhým, čím sa snaží pokryť potreby každého zákazníka. Najznámejšie sú pritom notebooky, ktoré majú nízku cenu a dostatočné parametre na akúkoľvek kancelársku prácu. 

My sme si dnes pre teba vybrali model F15, ktorý prichádza v klasickej veľkosti s 15,6″ displejom a vďaka nášmu kupónu je jeho cena znížená na veľmi príjemných 373 €s kupónom GBNBTCF15. 

Kúpiť notebook Teclast F15 s 8 GB RAM za 373 €
Použi kupón GBNBTCF15

Výhodou je aj doručenie cez EU Priority Line, čím sa vyhneš plateniu DPH a cla. A ako sa dočítaš ďalej, určite sa tento notebook oplatí zaradiť do užšieho výberu favoritov.

Až 8 GB RAM a rýchle SSD

Základom v tomto notebooku je kvalitná hliníková konštrukcia v zaujímavej platinovej farbe, ktorá sa odlišuje od zaužívaných prevedení u konkurencie. Priestor je v tomto prípade využitý skutočne efektívne a klávesnica siaha až úplne po okraj a viacerých určite poteší fakt, že je tu aj numerická časť. Veľký je aj samotný touchpad, ktorý je hádam najväčší v danej triede. Kvalitné pánty udržujú 15,6″ IPS displej s FullHD rozlíšením, nad ktorým sa nachádza 1 MPx webkamera.

Hardvérová výbava tohto stroja patrí k takému štandardu k tomu, aby jeho nepoužívanie nebolo frustrujúce. Základom je procesor Intel Celeron N4100, ktorý so štyrmi jadrami ponúka maximálny takt až 2,4 GHz. Spoločnosť mu robí 8 GB RAM a to typu LPDDR4. Úložisko štartuje na M.2. SSD disku s kapacitou 256 GB, ktoré je možné kedykoľvek rozšíriť. Rovnako tak môžeš spraviť aj pomocou microSD kariet a to do veľkosti 128 GB.

Notebooku nechýba WiFi, Bluetooth 4.0, 3,5 mm audio jack, 2x USB 3.0 a USB-C. Potešia stereo reproduktory a 6000 mAh batéria, ktorá sa postará o slušnú výdrž. Ako je bežné u čínskych notebookoch, aj tu je už predinštalovaný OS Windows 10 Home, ktorý je v anglickom jazyku a ďalšie jazyky je možné stiahnuť prostredníctvom WiFi.

Výsledná cena po aplikovaní kupónu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom