Najvýkonnejšia Nokia v histórii má byť predstavená až o pár mesiacov, pričom očakávaný termín sa udáva na jún. Jedno je ale isté. Môžeme od nej očakávať veľa a určite sa bude radiť medzi TOP vlajkové lode tohto roka.

Jej dizajn už ako-tak poznáme, no kvalitné koncepty môžu vždy potešiť. Pre nás už známy YouTube kanál Concept creator zverejnil nové video týkajúce sa očakávanej Nokie 8. Jeho koncept si dovoľujeme označiť za doteraz najlepší. Pri tvorbe kládol dôraz na každý detail a pochvalu si zaslúži aj za vynikajúce farebné prevedenia smartfónu z brúseného kovu. Predná strana už tradične obsahuje fyzické tlačidlo a na zadnej si našiel miesto duálny fotoaparát.

Nokia 6 Dual SIM môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

nenechaj si ujsť
Nadupaná Nokia 8 sa objavila v predpredaji prvého e-shopu. Čo od nej môžeme očakávať?

Keď nahliadneme do vnútra Nokie 8, naskytne sa nám pohľad na nekompromisný Snapdragon 835 a 6 GB pamäť RAM. Podľa neoficiálnych informácií bude vlajková loď Nokie vybavená aj 5.7-palcovým QHD displejom či 23 MPx fotoaparátom. Je veľmi pravdepodobné, že sa dočkáme optiky od Carl Zeiss, no stále sa jedná len o dohady. Odhadovaná cena novinky začína na úrovni 550 €. Do predstavenia sa ešte môže čokoľvek zmeniť a očakávať môžeme ešte veľa informácií aj reálnych fotografií.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom