banner-galaxy-a3-a5Iste si si všimol, že spoločnosť Nokia prednedávnom vstala z popola a vo veľkom štýle predstavila smartfón strednej triedy s jednoduchým označením Nokia 6. Samotný prístroj zaujal veľké množstvo ľudí z celého sveta, no z jeho oficiálnej dostupnosti sa mohli radovať len obyvatelia najľudnatejšej krajiny sveta. Najnovšie správy však potvrdzujú, že sa táto zaujímavá novinka dostane aj mimo čínskych hraníc.

Ak po prečítaní tejto správy ihneď začínaš hľadať peňaženku, tak ešte na malú chvíľku spomaľ. Spoločnosť HMD Global, ktorá vlastní práva Nokie, si zrejme zamilovala exotické krajiny, a tak nedávno predstavená novinka poputuje len na exotické Filipíny. Obyvatelia tohto štátu si tak novú Nokiu 6 v špeciálnej bielej edícii budú môcť oficiálne zadovážiť už od 26 februára.

Lazadazdroj fotografie: PhoneArena

TIP: Nokia 6 môže oficiálne zavítať aj do Európy! Jej neznámy variant prešiel WiFi certifikáciou

Pravdou však je, že novinka v tejto krajine zrejme predajné rekordy trhať nebude, a to najmä kvôli navýšeniu predajnej ceny. Kým v Číne stojí tento pre nás nedostupný smartfón približne 228 €, obyvatelia Filipín si budú musieť za rovnaký prístroj v inej farbe priplatiť o viac ako 110 € navyše. Nie je nám vak úplne jasné, čo konkrétne stojí za týmto masívnym navýšením ceny, no rozhodne sa tento krok javí minimálne ako veľmi odvážny.

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom