banner-mi-max
Xiaomi má tento rok na svojom konte už niekoľko nových modelov a ich vylepšených verzií, no s prípravou tohtoročných noviniek určite nekončí. Krátko po správe o dvoch nových zariadeniach patriacich pravdepodobne pod sériu Redmi, tu máme informácie o ďalšom, zatiaľ tajomnom zariadení od tohto čínskeho giganta.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Toto zatiaľ záhadné zariadenie je identifikované len ako Xiaomi markw. Zariadenie s týmto názvom prešlo známym Geekbench benchmarkom, vďaka ktorému vieme základné hardvérové špecifikácie pripravovaného modelu. Xiaomi markw je Android zariadenie zatiaľ neznámeho typu (smartfón / tablet). V skromných detailoch Geekbench benchmarku môžeme vidieť Android vo verzii 6.0.1 Marshmallow a názov Xiaomi markw bude pravdepodobne kódové označenie smartfónu / tabletu.

Xiaomi Redmi 3S 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-markw-geekbench
Taktiež vieme, že Xiaomi markw bude patriť do takmer high-end segmentu smartfónov, keďže ho bude poháňať výkonný Qualcomm Snapdragon 652 (MSM8953) procesor. Jeho osem jadier je v tomto prípade taktovaných až na 2,02 GHz. Procesor dopĺňa plne dostačujúca 3 GB operačná RAM pamäť a tiež výkonný grafický čip Adreno 510. V teste výkonu jedného jadra dosiahlo tajomné Xiaomi zariadenie skóre 923 bodov, zatiaľ čo vo viacjadrovom teste až 4537 bodov, čo naznačuje veľkú tímovú súhru všetkých ôsmych procesorových jadier. V teste výkonu pamäte sa hodnoty zastavili na priemerne 3 GB za sekundu, čo znamená, že Xiaomi markw bude mať veľmi rýchlu odozvu pri multitaskingu či otváraní nových aplikácií.

Ďalšie podrobnosti odhalené neboli, no určite nás sledujte aj naďalej a dozviete sa viac.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom