Duo nových Xiaomi zariadení prešlo certifikačným centrom, jedná sa o sériu Redmi?

banner-redmi3proXiaomi rado predstavuje nové smartfóny vo veľmi krátkych časových intervaloch, a to najmä v prípade série Redmi. Len minulý mesiac sme boli svedkami predstavenia nových modelov Redmi 3S a Redmi 3X (Redmi 3X exkluzívne len pre operátora China Unicon).

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ubehli necelé 3 týždne a už sa začínajú objavovať informácie o ďalších modeloch. Čínskym certifikačným centrom práve prešli dva nové modely s označeniami 2016020 a 2016021. Žiadne informácie o špecifikáciách, bohužiaľ, nemáme a z certifikácie sa dozvedáme len o type nabíjania, ktoré ponúkne tradičné výstupné hodnoty 5V/2A.

Xiaomi Redmi 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-new-phones

Neznámymi zariadeniami môžu byť napríklad prírastky do série Redmi, no hovorí sa aj o verzii Xiaomi Mi Max s 2 GB operačnou pamäťou RAM a 16 GB úložiskom pre menej náročných používateľov. Pre viac informácií si zrejme ešte budeme musieť počkať, no veríme, že nie dlho.

Nedávno predstavený Xiaomi Redmi 3S

Nedávno predstavený Xiaomi Redmi 3S

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.