Že ste nikdy nepočuli o firme Newman? Nič z toho, po svete určite medzi najznámejšie nepatrí, no za sebou už má niekoľko smartfónov. Práve táto firma dbá na dizajn ich zariadení tak, aby ste vždy pri pohľade na nový kúsok zaplesali.

[/blockquote]

Spoločnosť po veľmi dlhej dobe predstavila nové zariadenie, na ktorom väčšinu zaujal hlavne snímač odtlačkov prstov a medzi hlavné trháky patrí tiež celkový dizajn smartfónu. Jedným z negatív je však fakt, že model prichádza s menej známym OS – Alibaba YunOS 3.0. Zariadenie príde v dvoch farebných variantoch a ponúkne skutočne jedinečné usporiadanie prvkov na zadnej strane.

Pod 13 MPix fotoaparátom nájdeme dvojicu LED slúžiacich ako blesk a pod nimi sa nápadne nachádza už spomínaný snímač odtlačkov prstov. Ten je však brúsený a lemovaný kovovým okrajom a tak vzbudzuje dojem elegancie a luxusu. Využíva rovnaký čip ako sme už videli pri modeli od firmy Huawei – Mate 7, takže odozva a presnosť by mala byť na vysokej úrovni. Nad 5.5″ palcovým FullHD displejom nájdeme už len prednú selfie kameru s rozlíšením 5 MPx.

Páči sa vám nový kúsok od Newman? Dajte nám vedieť v komentároch pod článkom.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú