Filmovú aj seriálovú ponuku Netflixu aj HBO Go tento víkend obohatí množstvo nových aj pokračujúcich seriálov. Vybrali sme z nich tri, ktoré by si si nemal nechať ujsť.

Na Netflixe už zajtra 8. mája odštartuje seriálová novinka s názvom Valeria, ktorú médiá označujú ako španielsky Sex v meste. Romantická komédia predstaví príbeh Valerie, ktorá trpí krízou v profesionálnom aj osobnom živote. V prvej oblasti sa hlavná hrdinka trápi pri písaní knihy, v súkromí zasa čelí narastajúcej priepasti medzi ňou a manželom Adrianom.

Nečakanú útechu hlavná hrdinka nachádza v spoločnosti svojich troch priateliek, ktoré ju na životnej ceste podporujú a zároveň sa delia o svoje vlastné skúsenosti. Španielsky seriál má byť podľa oficiálneho popisu sviežim príbehom o láske, priateľstve, žiarlivosti, práci, strastiach i slastiach štvorice sympatických ženských hrdiniek.

Mechanici z Rust Valley sa vracajú v druhej sérii úspešného seriálu Rust Valley Restorers. Seriál z dielne History Channel mal v rámci Netflixu premiéru len v auguste minulého roka, streamovacia služba výrazne prispela k šíreniu jeho popularity a vyvolala búrlivé ovácie u automobilových nadšencov.

Určite nezmeškaj
Toto je TOP 10 seriálov, ktoré prídu v máji na streamovacie služby

Charizmatická partička exotov opravujúcich automobilové vraky sa teda vracia, ako v úvode traileru hovorí old-schoolový hipík Mike, hranie sa skončilo a ak chcú v tvrdom biznise prežiť, je čas začať makať. Opäť sa teda môžeš tešiť na množstvo vtipných dialógov i napätejších situácií, predovšetkým však na prerábku starých vrakov do podoby, za akou slintá nejeden milovník automobilov.

Sklamaní by počas víkendu nemali zostať ani predplatitelia HBO Go. V rámci stramovacej služby v nedeľu 10. mája štartuje miniséria I Know This Much Is True, v ktorej Mark Ruffalo (Avengers: Infinite War) stvárni identické dvojčatá Dominicka a Thomasa Birdseyových.

Sociálna rodinná dráma sa bude sústrediť predovšetkým na nápravu komplikovaného vzťahu dvoch bratov. Cesta to ale nebude jednoduchá, keďže Thomas trpí paranoidnou schizofréniou a je zatvorený v ústave.

Novinka sa inšpiruje rovnomennou knižnou predlohou spisovateľa Wallyho Lamba, podľa prvých recenzií na divákov čaká intenzívny televízny zážitok s excelentným Markom Ruffalom, ktorý divákov citovo zničí. Ak máš po dlhom čase chuť na poriadnu drámu, zapni v nedeľu HBO.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom