banner-mi5
Spoločnosť Xiaomi, nazývaná aj ako „Čínsky Apple“, sa v poslednom čase spomína čoraz častejšie. Za 6 rokov svojej pôsobnosti dokázala spoločnosť naozaj veľa a dostala sa do celosvetového povedomia. Jej smartfóny, ale aj príslušenstvo si teraz môžete zakúpiť za výhodné ceny.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

E-shop Gearbest.com nedávno spustil veľký jarný výpredaj Xiaomi zariadení a príslušenstva. Vo výpredaji nájdete napríklad aj najnovšie Xiaomi Mi5 v štandardnej, 32 GB verzii za predpredajnú cenu 416 €. Xiaomi Mi5 netreba nijak špeciálne predstavovať, no ak by ste predsa chceli o tomto smartfóne vedieť všetko, nájdete to v našom podrobnom článku.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-realne-fotky
Ďalšou veľmi zaujímavou ponukou je legendárny čínsky smartfón Xiaomi Mi4, ktorý e-shop ponúka za perfektných 157 €. Ponuka je však časovo a kapacitne obmedzená, zostáva už len 18 kusov! Xiaomi Mi4 si môžete za skvelých 157 € zakúpiť na tomto odkaze. V ponuke sa nachádza aj výkonnejšia, 32 GB verzia smartfónu Xiaomi Redmi Note 3. Vo výpredajovej akcii si ho môžete zakúpiť za výborných 167 €. Ako iste viete, Redmi Note 3 prichádza s 5,5″ FullHD displejom, kovovým telom, osemjadrovým Helio X10 procesorom, 3 GB RAM či 13 MPx fotoaparátom.

xiaomi-mi4-perfektna-cena-nahlad
Zľavnený bol aj perfektný Xiaomi Redmi Note 3 Pro s výkonným Snapdragonom 650, 3 GB RAM, 32 GB vnút. pamäťou či 16 MPx fotoaparátom. Výpredajová cena sa zastavila na 233 eurách. Okrem smartfónov sa zliav dočkali aj originálne power banky. Xiaomi Power Bank s kapacitou až 20 000 mAh si môžete objednať za rovných 30 €, zatiaľ čo menšia 10 000 mAh Xiaomi Power Bank stojí 15 €.

xiaomi-powerbank-10k-20k-nahlad

→Celú výpredajovú ponuku zariadení od Xiaomi nájdete na tomto odkaze

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP