banner-redmi-note-3-pro
Dnes sme sa konečne dočkali toľko očakávaného nového čínskeho kráľa smartfónov, Xiaomi Mi5. Predstavenie Mi5 spôsobilo priam enormný rozruch vo svete smartfónov, čo dokazujú aj štatistiky dnešnej návštevnosti nášho webu :) 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Mi5 je teda oficiálne vonku a na novinku si brúsi zuby už viac ako 2,6 milióna čínskych fanúšikov. Toto číslo Xiaomi dosiahlo len za pár hodín po spustení registrácií na kúpu svojej najnovšej vlajkovej lode. A niet sa čomu čudovať, keď Mi5 ponúka tak špičkovú výbavu za naozaj nízku cenu. Xiaomi Mi5 však nie je len nadupaný smartfón, ale aj dizajnovo nádherný. Prvé čínske weby na internet zavesili reálne fotografie tohto krásavca. Veď, presvedčte sa sami.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-realne-foto (7)

Okrem prvých reálnych fotografií poznáme aj približné ceny pre nás, Slovákov. E-shop iBuygou.com, ktorý je už niekoľko rokov známy predajom originálnych Xiaomi smartfónov, novinku zaradil do predpredaja. V ponuke sú všetky 3 verzie a ceny sú nasledovné:

Ceny sú samozrejme vyššie, ako tie oficiálne čínske, no tak to je vždy. Popravde, za takto nadupaný smartfón sú aj ceny iBuygou.com veľmi prijateľné. K dispozícii je aj možnosť priplatiť si za plnohodnotnú dvojročnú záruku (necelých 5 €) a k cene je potrebné prirátať ešte poštovné približne 16 €. Dopravu až pred dvere vášho domu zabezpečuje spoločnosť DHL a dodanie od odoslania zásielky trvá maximálne 3-5 dní. Colné poplatky (DPH) sa pri objednávaní z iBuygou.com neplatia.

xiaomi-mi5-ceny
Pozrite si tiež detailný prehľad špecifikácií Xiaomi Mi5, ktorý sme zaradili aj do nášho nového katalógu čínskych zariadení.

[aps_product id=“19802″]

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP