Najväčšia streamovacia služba neostáva konkurencii nič dlžná. Do svojho repertoára zaradí triler, ktorý sa len pred niekoľkými týždňami predstavil v kinách. O akvizícii filmu Netflixom informuje web Deadline.

Triler The Woman in the Window priemeroval v kinách 15. mája pod záštitou 20th Century Fox. O uvedenie do online priestoru sa však postará samotný Netflix, ktorý práve uzatvára vysielacie práva s Disney. Bližšie informácie tejto dohody známe nie sú, a tak ani nevieme, kedy sa filmová adaptácia rovnomenného knižného bestselleru z pera A. J. Finna objaví v prostredí služby.

Premisa trileru sa sústredí na doktorku psychológie Annu Fox, trpiacu ťažkou agrofobickou poruchou. Strach z opustenia domova sa pretavuje takmer do všetkých dennodenných aktivít, a tak väčšinu dní trávi pozeraním filmov a online komunikáciou.

Podobne ako vo filmoch ktoré sleduje, Anna trávi dni špehovaním každého kroku susedov. Príbeh naberá na obrátkach v momente, keď sa vedľa nej nasťahuje rodina Russellovcov. Anna sleduje ich správanie a všíma si najmä netradičný vzťah rodičov a syna do momentu, kedy v prisťahovanej domácnosti nedôjde k násiliu.

Psychologička je tak donútená vypovedať pred políciou, kedy sa však začne prípad komplikovať a už podľa ukážky je jasné, že sa autori nepohrávajú len s osudom hlavnej postavy, ale aj s dôverou diváka.

Režisérsku stoličku obsadil Joe Wright a nešetrilo sa ani na hereckom osadenstve. Hlavnej úlohy sa ujala Amy Adams, ktorej v rolách vedľajších postáv sekundovali Gary Oldman, Julianne Moore či Anthony Mackie.

Nenechaj si ujsť
Keanu Reeves je späť vo veľkom štýle: Potvrdili aj John Wicka 5, natáčať sa bude spolu so štvrtou časťou

Ak sa ti pozdával mysteriózny triler Gone Girl z roku 2014, môžeš očakávať rovnakú porciu atmosférického zážitku aj v prípade The Woman in the Window, keďže za produkciou filmu stojí rovnaké štúdio.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom