Opäť tu máme nedeľu, ktorá so sebou prináša ďalšie video na náš neustále rozvíjajúci sa YouTube kanál. Tentoraz sme sa rozhodli znovu venovať pozornosť smartfónu, ktorý sa od tých predošlých niečím poriadne odlišuje. Stojí totiž niekoľkonásobne menej peňazí.

Presne tak, Xiaomi Redmi 4A je zatiaľ najlacnejší smartfón, ktorý sme sa doposiaľ odvážili postaviť pred objektív našej kamery. Zarážajúce je, že tento prístroj s 5-palcovým HD displejom, 4-jadrovým Snapdragon procesorom či 13 MPx hlavným fotoaparátom stojí len o 40 € viac ako Nokia 3310, o ktorej bolo predošlé video. Ak si ho videl, tak sám dobre vieš, že 3310-ka ničím podobným nedisponuje a jej jedinou výhodou je poriadna dávka nostalgie a nový hadík.

Najlacnejší smartfón, aký kedy vyšiel z továrne spoločnosti Xiaomi, však toho zvládne neporovnateľne viac a určite si zaslúži tvoju pozornosť. Známa replika z československej rozprávky sa pri ňom z originálu: „Já jsem malej, ale šikovnej!“ mení na: „Já jsem lacnej, ale šikovnej!“. Ak sa ti video páčilo, budeme radi za akýkoľvek povzbudivý komentár či konštruktívnu kritiku.

Kúpiť Xiaomi Redmi 4A za super cenu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú