Len včera sme písali o slovách Davida Mazouza, mladého Brucea Waynea. Ten naznačoval príchod najikonickejšieho a najväčšieho nepriateľa Batmana – milovaného Jokera. Odvtedy, čo sa v seriáli objavila postava Camerona Monaghana (Jerome Valeska), si ľudia nepochybne mysleli, že sa jedná o skutočnú postavu Jokera

A to aj napriek tomu, že výkonní producenti vraveli, že sa o náhradu tejto postavy nejedná. To však odhodlaných ľudí, zarytých fanúšikov a teoretikov nezastavilo a postava im aj tak vyčarovala úsmev na tvári. Vo finále sme videli návrat Jeroma, a to aj napriek jeho prechádzajúcej smrti. Všetci ale dobre vieme, že v Gothame nikdy nikto neumiera navždy. Nové promo, ktoré nám priniesol FOX, nielen odhaľuje viac o Jeromovom návrate, ale taktiež sa v ňom nachádza najočividnejšia referencia na Jokera vôbec!

Najväčší nepriateľ Batmana prichádza do seriálu Gotham!

Toto promo prichádza spojené so slovami hviezdy seriálu, Davida Mazouza, ktorý nás nedávno dráždil informáciou o hroziacom sa príchode Jokera do Gothamu. Ako sme už v našom prechádzajúcom článku spomínali, Mazouz sa vyjadril, že Jerome ani zďaleka nie je Joker. Avšak určite je jeho inšpiráciou. Ďalšou zaujímavou informáciou spojenou s princom zločinu je spôsob, akým sa do show pripojí. Podľa slov mladého Batmana sa jedná o jednu z najbriliantnejších veci, ktoré kedy seriál spraví!

Epizóda zatiaľ nedostala názov ani popis. My však aspoň vieme, kedy sa Gotham opäť vráti na naše obrazovky! Stane sa tak už 1. marca. V štvrtej sérii Gothamu sme videli hviezdy ako Ben McKenzie (detektív James Gordon), Donal Logue (Harvey Bullock), David Mazouz (Bruce Wayne), Morena Baccarin (Leslie Thompkins), Sean Pertwee (Alfred), Camren Bicondova (Selina Kyle/budúca Catwoman) a Chris Chalk (Lucius Fox). Avšak nemôžeme zabudnúť ani na úžasných záporákov.

Na čele sa objavil Robin Lord Taylor (The Penguin), ďalej Cory Michael Smith (Edward Nygma/the Riddler), Drew Powell (Butch Gilzean/Solomon Grundy) a Alexander Siddig (Ra’s al Ghul). Spoločne s nimi sa objavili aj krásne herečky, a to Erin Richards (Barbara Kean), Jessica Lucas (Tabitha Galavan), či nová a charizmatická Crystal Reed (Sofia Falcone).

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom