Najväčšie výpredaje Black Friday už máme síce za sebou, ale v tomto článku ti prinášame najpredávanejšie gadgety predchádzajúcich dní za ešte stále super výpredajové ceny. 

Výkonný Xiaomi Bluetooth reproduktor

Cena: 22,21 €

Výkonný Bluetooth reproduktor od Xiaomi ponúka výbavu v podobne 2 zvukových jednotiek a subwoofera. Naozaj kvalitný a hlasný výstup ti vďaka 1500 mAh batérii vydrží až 8 hodín. Ak ti nevyhovuje Bluetooth pripojenie, k dispozícii je tiež AUX alebo prehrávanie z microSD kariet. To všetko v odolnej celokovovej konštrukcii.

Kúpiť Xiaomi Bluetooth reproduktor v 42 % zľave

Prezentér s AirMouse funkciou a klávesnicou

Cena: 4,78 € (kupón C120CP)

Obyčajné prezentéry, teda špeciálne diaľkové ovládania určené pre pohyb v prezentáciách a dokumentoch, sa otriasajú v základoch. Tohtoročný Black Friday hit kombinuje funkciu prezentéra, bezdrôtovej gyroskopickej myši a klávesnice v jednom zariadení. Nevyžaduje ani baterky, nakoľko nabíjanie funguje pomocou microUSB rozhrania. Vďaka širokej podpore operačných systémov Windows, Linux a Android ho využiješ aj ako diaľkové ovládanie k TV boxu.

Kúpiť prezentér s klávesnicou a AirMouse za 5 €
Zľavový kupón C120CP

Bezdrôtová herná myš

Cena: 2,56 € (kupón 24GMOUCP)

Bezdrôtová herná myš ponúka okrem herného dizajnu aj 4 rýchlostné režimy rozlíšenia DPI, ktoré je možné prepínať pomocou špeciálneho tlačidla. Tiež obsahuje 2 špeciálne funkčné tlačidlá. Napájanie prebieha pomocou dvojice AAA batérií.

Kúpiť bezdrôtovú hernú myš za 2,56 €
Zľavový kupón 24GMOUCP

USB kľúč SanDisk s kapacitou 32 GB

Cena: 8,54 € (kupón SDCU32GCP)

Praktické značkové 32 GB USB od spoločnosti SanDisk ponúka vysokorýchlostné rozhranie USB 3.0 a prenosové rýchlosti čítania 150 MB/s a zápisu 15 MB/s. Kovová konštrukcia zabezpečuje dlhú životnosť aj pri náročnejšom používaní.

Kúpiť značkový USB kľúč SanDisk s kapacitou 32 GB
Zľavový kupón SDCU32GCP

 

Pamäťová karta s kapacitou 32 GB

Cena: 7,68 € (kupón MXTO32GCP)

Či už rád fotiš, alebo nahrávaš videá, záložná pamäťová karta príde vždy vhod. Nedpoceňuj náhodu, práve teraz si môžeš zaobstarať microSD kartu s kapacitou 32 GB a prenosovou rýchlosťou pri čítaní až 80 MB/s.

Kúpiť microSD kartu s kapacitou 32 GB za 7,68 €
zľavový kupón MXTO32GCP

Pamäťové karty SanDisk A1

Cena 16 GB: 5,12 € (kupón SDA116GBCP)

Cena 32 GB: 8,54 € (kupón SDA132GCP)

Cena 128 GB: 34,18 € (kupón SD128CP)

Pri microSD kartách ešte zostaneme. Ak si rád priplatíš za značku, môžeš siahnuť po značkovej karte Sandisk s rýchlosťou čítania 100 MB/s a zápisu 30 MB/s. K dispozícii sú rôzne kapacity od 16 GB do masívnych 128 GB.

Poznámkový LCD tablet 8,5″

Cena: 6,83 € (kupón WX85ICP)

Poznámkový tablet je skvelá cesta ako šetriť lesy a znížiť spotrebu papiera. Písanie informácií funguje na technológii LCD, pričom na fungovanie nepotrebuje žiadnu elektroniku ani energiu. Tú potrebuješ iba na vyčistenie obrazovky. Použitá gombíková batéria tak vydrží aj niekoľko rokov. Viac informácií o tom, ako táto technológia funguje nájdeš v našom článku.

Kúpiť poznámkový 8,5″ LCD tablet za 6,83 €
Zľavový kupón WX85ICP

Bezdrôtová myš Xiaomi

Cena: 11,16 €

Praktická myš od spoločnosti Xiaomi ponúka jednoduchý minimalistický dizajn a hliníkovú konštrukciu, vďaka čomu sa stala veľmi rýchlo populárnou vo svete. Pripojiť ju možeš až k dvom zariadeniam a to pomocou USB prijímača alebo Bluetooth rozhrania a následne medzi nimi aj prepínať.

Kúpiť Xiaomi bezdrôtovú myš za 11 €

Xiaomi Mi reproduktor

Cena: 7,68 € (kupón XMXGPCP)

Ak rád cestuješ a nechce sa ti so sebou nosiť veľké reproduktory, tak tento od Xiaomi je presne pre teba. Jedná sa o drobný valček, do ktorého sa podarilo zmestiť celý bluetooth reproduktor a 480 mAh batériu, ktorá na jedno nabitie vydrží približne 4 hodiny. Xiaomi opäť siahlo po hliníkovej konštrukcii, ktorá okrem iného obsahuje aj priestor pre upevnenie šnúrky na krk, bicykel alebo tašky.

Kúpiť prenosný mini Bluetooth reproduktor od Xiaomi za 7,68 €
zľavový kupón XMXGPCP

Toto nesmieš zmeškať!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom