Elektrické kolobežky od spoločnosti Kugoo patria k špičke a ponúkajú fantastický pomer ceny a výkonu. Tieto kolobežky sú nesmierne populárne aj u nás a teraz môžeš získať jednu z nich za naozaj skvelú cenu.

Špeciálnu akciu pre nás pripravil internetový obchod Geekbuying na počesť predaných 100 000 kusov. Počas špeciálnej akcie teraz navyše získaš časť peňazí z nákupu späť v podobe kupónu, ktorý budeš môcť využiť na ďalší nákup v obchode Geekbuying. Na získanie kupónu stačí po zakúpení kolobežky vyplniť údaje v tomto formulári.

Získať môžeš až 30 dolárový kupón pri nákupe kolobežky Kugoo S1 alebo S1 Pro, či 10 dolárový kupón pri nákupe novinky Kugoo ES2. Ku kolobežkám však pre teba máme aj zľavové kupóny, ktoré ich cenu zrazia ešte o čosi nižšie. Tie môžeš ako obvykle aplikovať v nákupnom košíku do vyhradeného poľa. Všetky tri druhy kolobežiek sa navyše nachádzajú v európskych skladoch, takže ich dodanie bude trvať maximálne 7 pracovných dní a ty sa nemusíš obávať žiadnych dodatočných poplatkov.

V krátkosti ti trojicu kolobežiek predstavíme. Kugoo S1 a Kugoo S1 Pro sú takmer identické kolobežky iba s malými vizuálnymi odlišnosťami či rozdielnou kapacitou batérie. Obe kolobežky disponujú krásnym LCD displejom, ktorý zobrazuje množstvo informácií, na oboch sa taktiež vpredu aj vzadu nachádza svetlo pre pohodlnejšiu jazdu v noci. Obe disponujú 350W motorom, maximálnou rýchlosťou 25 km/h, dojazdom až 30 km a nosnosťou 120 kg. Reálny dojazd Pro modelu však bude o čosi vyšší vďaka väčšej 7.5 Ah batérii oproti 6 Ah batérii v Kugoo S1. Podrobnejšie informácie spolu s reálnymi skúsenosťami z používania nájdeš v našej detailnej recenzii.

Kúpiť elektrickú kolobežku Kugoo S1 za 276 €
Kupón: KUGOOEU

Kúpiť elektrickú kolobežku Kugoo S1 Pro za 317 €
Kupón: KUGOOPRO

Model Kugoo ES2 je čerstvou novinkou spoločnosti, ktorá ponúka o čosi viac premakané funkcie. Maximálny dojazd sa síce znížil na 25 km, maximálna rýchlosť zostala zachovaná, teda 25 km/h. Nosnosť, žiaľ, taktiež klesla na 100 kg. Model Kugoo ES2 však dostal plnohodnotnú kotúčovú brzdu, ktorá tak dopĺňa tú elektrickú. Zmenšil sa aj samotný displej, ktorý teraz zobrazuje menej informácií, no táto kolobežka sa dá spárovať s aplikáciou v smartfóne, kde nájdeš všetky detailné informácie o svojich cestách.

Tento model ti navyše dokáže nabíjať tvoj smartfón, vďaka vstavanému USB portu. Zlepšenia sa dočkalo aj osvetlenie kolobežky, kde teraz po bokoch nájdeš LED pásik, vďaka čomu budeš v noci ešte lepšie viditeľný.

Kúpiť elektrickú kolobežku Kugoo ES2 Pro za 387 €
Kupón: ES2KUGOOEU

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom