Xiaomi vydalo ďalšie video týkajúce sa novinky zo stredných radov – Mi4i. Video obsahuje kompletné rozobratie zariadenia a prináša dôkladný pohľad do vnútra zariadenia.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Hugo Barra, Vice Prezident Xiaomi vás prevedie jednotlivými komponentmi nového Xiaomi Mi4i a zodpovie niekoľko najčastejšie kladených otázok. Pre fanúšikov najnovšieho Xiaomi smartfónu máme tiež dobrú správu – zvažuje sa aj verzia so 64 GB vnútornou pamäťou, no všetko vraj závisí od spätnej väzby zákazníkov. Xiaomi teda poslúchne komunitu a ak sa ukáže, že na trhu je miesto pre 64 GB model, potom začne vyrábať vo veľkom.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Model Mi4i bohužiaľ nedisponuje rozšíriteľnou pamäťou a preto si budete musieť vystačiť s podstatne menšou kapacitou. Z dostupnej 16 GB pamäti je užívateľsky dostupných 11 GB, preto očakávame, že zákazníci budú naliehať. Na druhú stranu sa Xiaomi podpísalo pod Dual SIM, čo mnoho ľudí ocení, no pozabudlo na to, že viacerí výrobcovia v dnešnej dobe osádzajú aj kombinované microSD a SIM sloty.

Displej a predná strana je krytá ochranným sklom Gorilla Glass 3. generácie a prináša tak odolnosť aj pri desivejších pádoch na chodník. Medzi ďalšie vyjasnené záležitosti patrí dlho spomínané prehrievanie chipsetu Snapdragon 615. Majitelia zariadení, ktoré tento chipset obsahujú, ako Samsung Galaxy A7 či HTC Desire 820, sa sťažovali, že zariadenia sa príliš zohrievajú aj pri nižšej prevádzke. Xiaomi sa oficiálne vyjadrilo, že nový zástupca strednej triedy prináša druhú generáciu týchto čipov, kde problémy a prehrievanie Qualcomm vyriešil.

Pozrite si priložené video. Myslíte, že Xiaomi prerazí s novinkou Mi4i?

Zdroj: PhoneArena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú