banner-redmi-note-3-pro
Spoločnosť Vivo je očividne hrdá na svoj nadchádzajúci výtvor, Vivo Xplay 5. Po odhalení dátumu vydania novej vlajkovej lode tu máme ďalšie úniky, ktoré potvrdzujú doterajšie domnienky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vivo Xplay 5 bude mať nový zahnutý displej, no zdá sa, že to nebude tradičné zahnutie. Teasery totiž naznačujú zakrivenie na rohoch displeja. Problémom takéhoto dizajnového riešenia by mohla byť neschopnosť zariadenia zvládať neočakávané pády a sklenené rohy by mohli byť magnetom pre pukliny. Z ďalšieho teaseru môžeme usúdiť, že Xplay 5 ponúkne aj špičkový 2K displej. Niektoré zdroje hovorili dokonca o 4K zobrazovacom paneli.

ViVo Xplay 3S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>V teaseroch sa taktiež spomína veľmi kvalitné Hi-Fi audio. Tu však prekvapenia nekončia, keďže Vivo svojim fanúšikom dáva možnosť vybrať si materiál, z ktorého bude vyrobený zadný kryt. Na výber je drevo, plast, kov a sklo. Posledný teaser ešte hovorí o výnimočnosti nového modelu. Konkrétne spomína inovatívne materiály, displej a prelom v technológii. Vivo Xplay 5 by mal mať podľa neoficiálnych tvrdení displej s 5,5-palcovou uhlopriečkou, 16 MPx fotoaparát, Snapdragon 820 a hrúbku len 7,2 milimetra. Predstavenie sa bude konať už 1. marca.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP