banner-redmi-note-3-pro
Na nástupcu smartfónu Vivo Xplay 3S čakáme už dobré dva roky, no dnes sa konečne dozvedáme jeho dátum predstavenia a delia nás od neho len necelé dva týždne. Aj keď sa Vivo Xplay 3S neradí medzi tie známejšie smartfóny, v čase predstavenia nemala jeho výbava vo svete čínskych smartfónov obdoby.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tento smartfón totiž nielen že prišiel ako prvý na svete s 2K displejom, ale sa stal aj prvým čínskym smartfónom vybaveným snímačom odtlačkov prstov. Napriek svojmu veku stále uspokojí nároky aj tých náročnejších používateľov. Jeho výbava zahŕňa nielen 6-palcový 2K displej, ale aj procesor Snapdragon 801 s 3 GB pamäťou RAM či 13 MPx hlavný fotoaparát. Teraz sa však vráťme k jeho spomínanému nástupcovi.

vivo xplay 5 teaser

Vivo uverejnilo v poradí už druhý teaser na pripravovaný Vivo Xplay 5, no tentokrát nám na ňom už oznamuje aj dátum predstavenia novinky. Ten je stanovený na 1. marca 2016 o 19:30 hodine. Taktiež ste si možno všimli, že o smartfóne sme doteraz písali ako o Vivo Xplay 5S, avšak z najnovších teaserov vyplýva, že smartfón sa nakoniec bude volať Xplay 5. Žiadne zo špecifikácií bohužiaľ nie sú potvrdené, no zverejnené teasery spomínajú aj displej bez rámikov a zakrivený displej.

vivo xplay 5 teaser 2

Na záver si ešte pripomeňme aspoň neoficiálne špecifikácie. Displej by sa mal teda zmenšiť na 5,5-palcov, no pri zachovaní 2K rozlíšenia, teda 2560 x 1440 pixelov. Rozlíšenie hlavného fotoaparátu sa zvýši na 16 MPx, pričom predný fotoaparát ponúkne rozlíšenie 8 MPx. Poteší aj prítomnosť Snapdragonu 820, či skvelej Hi-Fi audio výbavy. Zariadenie má byť pritom hrubé len 7.2 milimetra. Každopádne od oficiálneho predstavenia nás skutočne delia len necelé dva týždne, takže sa máme na čo tešiť.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP