Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

banner-minote-pro
Po sklamaní, ktoré spôsobil Samsung so svojím modelom Samsung Galaxy Note 7, celý technologický svet netrpezlivo očakáva smartfón, ktorý dokáže plnohodnotne nahradiť ikonický nebezpečný tabletofón od tejto juhokórejskej spoločnosti. Veľkým ašpirantom na ovládnutie prístrojov s väčšou uhlopriečkou displeja je očakávaný Xiaomi Mi Note 2, ktorý svoj lákavý dizajn odhaľuje na nových renderoch.

Vzhľadom na fakt, že Mi Note 2-ka je čoraz bližšie k dátumu svojho oficiálneho predstavenia, sa môžeme radovať z čoraz väčšieho počtu informácií o tomto nekompromisnom zariadení. Okrem skutočne úchvatných parametrom má tento čínsky phablet ponúknuť aj prepracovaný dizajn a hlavne skvelý zobrazovací panel. O ňom je z veľkého počtu predchádzajúcich únikov známe, že ponúkne zahnuté okraje vďaka výrobnej technológii spoločnosti LG, ktorá zabezpečuje výrobu tohto zahnutého displeja.

Xiaomi Mi Note Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi-note-2-nove-rendery-1

FullHD rozlíšenie sa rozprestrie na 5,7″ uhlopriečke. Pod týmto zobrazovačom sa bude ukrývať najvýkonnejší mobilný procesor Snapdargon 821, od amerického Qualcommu, ktorý bude kooperovať s grafickou jednotkou Adreno 530. Pamäť RAM dosiahne úctyhodné 4 GB, zatiaľ čo interné úložisko pojme 32 GB / 64 GB dát. O dostatočnú dávku „šťavy“ sa postará 4000 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania. Ďalej sa môžeme tešiť na veľmi obľúbenú používateľskú nadstavbu MIUI 8 či skener odtlačkov prstov, ktorý bude s veľkou pravdepodobnosťou zhodný s tým zo Xiaomi Mi5S.

xiaomi-mi-note-2-nove-rendre-6

Starší render Xiaomi Mi Note 2

Zadná strana zariadenia naopak ponúkne pohľad na kvalitný 12 MPx duálny fotoaparát spolu s duálnym LED bleskom. Okrem toho bude k dispozícii aj vybavenejšia verzia, ktorá ponúkne ohromné 2K rozlíšenie, 6 GB pamäte RAM či 128 GB interného úložiska. Cenovka z nedávnych únikov sa taktiež zmeny nedočkala a tak si za Xiaomi Mi Note 2 zrejme mierne priplatíme. Konkrétne sa hovorí o oficiálnej čínskej cene 540 €. Na oficiálne predstavenie novinky si počkáme ešte týždeň, tak neváhajte a sledujte nás aj naďalej.

TIP: Oficiálne: Xiaomi Mi Note 2 bude predstavený už 25. októbra!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú