Najnovšie informácie o Xiaomi Mi Note 2 potvrdzujú zahnutý 2K displej či Snapdragon 820

banner-minote-proVstupom do oblasti phabletov začiatkom minulého roka urobilo Xiaomi bez pochýb skvelý krok a prilákalo nových zákazníkov do svojich radov. Nadšenci veľkých displejov už netrpezlivo očakávajú nového nástupcu populárneho smartfónu Xiaomi Mi Note. Dnes sme sa dozvedeli nové podrobnosti, ktoré vniesli do fanúšikov veľké očakávania. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pripravovaný Xiaomi Mi Note 2 bude svojim dizajnom opäť veľmi podobný vlajkovej lodi Xiaomi Mi5, ktorá bola predstavená len nedávno. Spoločnosť teda zvolí kombináciu skla a hliníkového šasi. Úplne novým prvkom však bude zahnutý 2K displej s uhlopriečkou 6-palcov, ktorý bude vyústením snahy čínskych výrobcov zabodovať aj v tejto pomerne novej oblasti. Priamo v displeji by sme mali nájsť aj nový ultrazvukový snímač odtlačkov prstov. O výkon sa samozrejme bude starať najnovší Snapdragon 820 spolu so 4 GB operačnou pamäťou RAM a veľkým 128 GB úložiskom.

Zadná strana ponúkne 26 MPx fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu, no dostali sa k nám informácie, ktoré hovoria o tom, že smartfón bude disponovať duálnym fotoaparátom. Vpredu si svoje miesto nájde 8 MPx selfie fotoaparát. Nový Mi Note 2 by nemal byť ochudobnený ani o kvalitné audio, ktoré obstará špičkový HiFi čip. Vrchný predstavitelia spoločnosti oznámili, že novinky sa fanúšikovia dočkajú pravdepodobne v priebehu júna alebo júla. Odhadovaná cena sa bude pohybovať okolo 420 €.

Zdroj: Mobile.it168.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • peterpan

    do riti preco zas 6´´ precooo??? preco zas taka lopata?Mi note mala 5,7´´ uz to bolo vela.. kedy uz vyda xiaomi vlajkovu lod s klasickou 5,5´´ uhloprieckou a snap 820+4gb ram, kedyyy???

    • Mario Kovačič

      Nahodu premna je 6 uplny ideal. Ak by nebola tak neskoro a nezacalo xiaomi zamykat boloader tak by som ho urcite kupil.