Aj keď nie si zrovna fanúšikom smartfónov s logom nahryznutého jablka, správny technologický nadšenec dokáže oceniť akékoľvek inovácie. 

Presne do skupiny dokonalých sa zaraďuje aj najnovšie video o iPhone 8, na ktorom sa musíš minimálne pozastaviť. Konzervatívne krivky posledných troch generácií nevyvolávajú príliš mnoho optimizmu čo sa tohtoročného dizajnu týka, no ak si Tim Cook pozrie toto video, na najkrajší iPhone v histórii máme okamžite zarobené. Nielenže ponúka takmer bezrámikový displej a isté črty predchodcov, pre početnú základňu odporcov „jabĺčok“ konečne aj patričné inovácie adekvátne predajnej cene, ktorá určite nebude nižšia ako doteraz.

Zobraziť slovenskú cenu iPhone 7

V tomto podarenom koncepte si dokonca našiel miesto aj Touch Bar z nových MacBookov Pro, no samozrejme v oveľa menšom prevedení, pričom sa nachádza priamo pod displejom. Takéto konštrukčné riešenie je ale v praxi len veľmi ťažké napodobniť, no veľmi dobrý príklad toho, ako sa to má robiť poskytlo Xiaomi s modelom Mi MIX, ktorý nám toho ponúkol po stránke revolučných vlastností až až. Či už bude výročný iPhone vyzerať aspoň z časti takto dobre, alebo gigant zvolí úplne odlišnú cestu, zistíme až ku koncu roka, kedy sa nám nové smartfóny oficiálne predstavia.

Nenechaj si ujsť
TIP: Apple lámal historické rekordy v predajoch iPhonov. Ktoré modely sa predávali najlepšie?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom