Smartfóny sú konštantným ťažným motorom technologického priemyslu. Vyzerá to ale dokonca tak, že ich podiel v najbližších rokoch výraznejšie vzrastie. 

Tieto dni priniesli výsledky ankety „Najlepšieho smartfónu v roku 2016“, ktorú vyhlásili na aktuálne prebiehajúcom veľtrhu MWC 2017 v Barcelone. Nesmierne cenné prvenstvo si odnáša Samsung Galaxy S7 edge. Samsung ako líder v mnohých technologických odvetviach si tak na svoje konto pripisuje ďalšie cenné víťazstvo, ktoré by však pravdepodobne získal neslávny phablet Note 7, keby sa mu nestali známe nešťastia s batériami.

zdroj fotografie: Dgtle

Nenechaj si ujsť
Samsung Galaxy S8 a S8+ sa predvádzajú na prvých reálnych videách

Odhliadnuc od tejto skutočnosti, S7 edge je určite perfektným smartfónom pre mnohých používateľov, ktorí už teraz poškuľujú po tohoročnom nástupcovi. Svoje vyjadrenie k úspechu vydal aj Junho Park, jeden z popredných predstaviteľov giganta v medzinárodnom biznise: „Sme veľmi poctení, že používatelia nás okamžite spoznávajú vďaka nášmu dizajnovému či konštrukčnému majstrovstvu. Toto ocenenie nám ale dáva ďalší záväzok toho, aby sme latku kvality neustále posúvali vyššie a uspokojovali našich zákazníkov.“

Ktorý smartfón roku 2016 je najlepší pre teba? 

Zobraziť slovenskú cenu Samsung Galaxy S7 edge

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom