Xiaomi koncom minulého roka predstavilo novú kameru do auta, ktorá kombinuje všetky kľúčové vlastnosti a pritom si drží nízku cenovku. Kameru teraz kúpiš za jednu z najnižších cien vôbec, dokonca priamo v medzinárodnej verzii s anglickým jazykom.

Medzinárodná verzia v TOP cene

Vďaka limitovanému bleskovému výpredaju môže byť Xiaomi 70 Mai kamera do auta tvoja o 47 % lacnejšie. Navyše ide o oficiálnu medzinárodnú verziu s anglickým jazykom.

Kúpiť Xiaomi 70 Mai kameru do auta za 35 €

Prepracovaný kompaktný dizajn

Na novom produkte sa Xiaomi podieľalo so spoločnosťou 70 Mai. Výsledkom ich spolupráce je Xiaomi 70 Mai Smart Car Camera, ktorá prichádza so snímačom Sony IMX323 s veľkosťou 1/2.9″, clonou f/2.2 a 130-stupňovým uhlom záberu. Vďaka tomu dokáže kamera zosnímať až 3 jazdné pruhy. Video je natáčané v 1080p kvalite pri 30 fps a ukladá sa na pamäťovú microSD kartu do maximálnej veľkosti 64 GB.

Nenechaj si ujsť
Otestoval som najlacnejšiu kameru do auta od Xiaomi. Vo svojej triede nemá konkurenciu

Xiaomi kamera do auta prichádza s netypickým oválnym tvarom. Na prednej strane nájdeš samotný snímač, zatiaľ čo na boku prístroja sa nachádza podsvietené tlačidlo, ktorým zapneš nahrávanie. To svieti tromi rôznymi farbami, modrou, zelenou a červenou. Modrá farba indikuje, že zariadenie je zapnuté, zelená, keď zariadenie nahráva a červená abnormálne nahrávanie.

Xiaomi 70 Mai Car Camera je napájaná klasicky, zo zapaľovača pri napätí 12V. V prípade núdze je však k dispozícii aj 240 mAh batéria, ktorá poskytuje dostatok energie na núdzové nahrávanie. Samozrejmosťou je možnosť prepojenia kamery so smartfónom prostredníctvom Wi-Fi, vďaka čomu môžeš cez aplikáciu sledovať aktuálny záznam, prechádzať staršími alebo sťahovať záznamy do lokálneho úložiska.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom