Tvoj televízor nemusí slúžiť iba na sledovanie televíznych kanálov, ktoré najmä v prípade tých slovenských, neposkytujú vždy zaujímavý obsah. Perfektné vylepšenie ťa pritom nemusí vyjsť na viac ako dve desiatky eur. 

Populárnym zlepšovákom „hlúpych“ televízorov sa stali TV boxy, ktoré dokážu za pár desiatok či stoviek eur doplniť televízory o mnohé inteligentné funkcie. My sme sa ale rozhodli, že skúsime nájsť čo najlacnejší TV box s čo najlepšími funkciami. Takýto je výsledok.

Má Android a bohatú konektivitu

Najlákavejším kúskom je momentálne EMISH X700. Ten disponuje predinštalovaným Androidom 4.4 KitKat, a to aj spolu s obchodom Google Play a najznámejšími aplikáciami. V TV boxe tak môžeš používať rovnaké aplikácie ako v smartfóne, no na televízore si najlepšie vychutnáš skôr aplikácie typu Kodi, YouTube či Netflix. Problém však nepredstavuje ani prezeranie sociálnych sietí, webových stránok či hranie menej náročných hier.

Prístup na internet môžeš TV boxu umožniť buď prostredníctvom 5 GHz Wi-Fi pripojenia alebo tradične cez LAN (RJ45). Obraz pritom v pohode dostaneš na novšie aj staršie televízory. K tým novším ti poslúži klasický HDMI port a k tým starším zas AV port. K dispozícii sú nakoniec aj dva USB porty na prezeranie obsahu z USB diskov.

Môže si ho dovoliť naozaj každý

tv box
Zobraziť celú galériu (4)
Screenshot / GearBest / YouTube

Kúpiť TV box Emish X700 za fantastických 17 €
Android / Bohatá konektivita

Keď sme začali s hľadaním najlepšieho najlacnejšieho TV boxu, ani sme netušili, že sa dostaneme až do takýchto nížin. Tento parádny TV box s užitočnými funkciami môže byť tvoj totiž už za fantastických 17 € a za poštovné zaplatíš iba niekoľko centov. V balení sa navyše nachádza aj ovládač a AV kábel. Dokupovať tak budeš musieť v prípade potreby iba HDMI kábel a baterky do ovládača (2x AAA).

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú