Zdá sa, že Netflix si svoje najväčšie filmové esá šetrí až na záver roka, kedy sa k nám v krátkom čase dostane hneď niekoľko sľúbných celovečerných kúskov. Na štedrý večer má napríklad premiéru nachystaná hviezdne obsadená satirická komédia Don’t Look Up s Leonardom DiCapriom, nádejne pôsobí aj westernovka The Power of the Dog, v ktorej sa pre zmenu objaví Benedict Cumberbatch.

Zabudnúť však nemôžeme ani na sľubnú akčnú komédiu Red Notice, ktorá možno nezaujme príbehovou zápletkou, rozhodne však vzbudzuje pozornosť svojím hereckým obsadením. Netflix totiž do filmu získal Dwayne „The Rock“ Johnsona, Ryana Reynoldsa a krásnu Gal Gadot, ktorí si zmerajú sily v pripravovanej novinke Red Notice.

Akčne ladená komédia má na Netflixe premiéru 12. novembra a zavedie nás do sveta zločinu a krádeží umenia. Práve na túto oblasť sa špecializuje špecialista FBI a agent Interpolu Rusty (Dwayne Johnson), ktorý musí spojiť sily s nevyspytateľným zlodejom (Ryan Reynolds), aby dolapili ešte nebezpečnejšiu kriminálničku v podaní Gal Gadot.

Red Notice teraz od Netflixu dostal prvý oficiálny trailer a ten sľubuje presne to, čo by sme od podobného filmu čakali. Skvelú akčnú jazdu okorenenú o dávku humoru, pri ktorej sa však mozgové závity asi príliš nezapotia.

Najdrahší v histórii

Filmové postavy vyzerajú byť ako šité na mieru svojim protagonistom – Dwayne Johnson budí rešpekt v úlohe chytrého a silného agenta, Ryan Reynolds chrlí jednu hlášku za druhou, zatiaľ čo pôvabná Gal Gadot využíva svoju krásu i jedinečnú charizmu pri stvárnení prefíkanej zlodejky.

Prichádzajúca novinka je vzhľadom na svoje obsadenie jedným z vôbec najdrahších projektov v histórii Netflixu. Podľa portálu Gadgets do nej streamovací gigant investoval približne 160 až 200 miliónov dolárov, z ktorých 20 miliónov išlo jednotlivo do vrecka Gal Gadot a Dwayna Johnsona.

O réžiu filmu sa postaral Rawson Marshall Thurber (My sme Millerovci ), ktorý si k filmu napísal aj scenár. Zaujímavosťou je, že pre Thurbera a Johnsona film predstavuje už tretiu spoluprácu. Pred tým dvojica spoločne pracovala na snímkach Centrálna inteligencia a Mrakodrap.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú