banner-pro-6Nedávno sa k nám dostali fotografie smartfónu, ktorého takmer celá predná strana bola pokrytá displejom a hovorilo sa o ňom ako o Meizu Pro 7. Dnes sa na internete objavili náčrty možnej Pro 7-ky, ktoré odhalili, že zariadenie sa nakoniec bez rámika okolo displeja nezaobíde. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Dizajn, ktorý vidíme na „skečoch“, sa skôr podobá na dizajn Samsungu Galaxy S7 Edge alebo tiež starším fotografiám z augusta. Najnovší model sa od toho z leta líši hneď v niekoľkých detailoch. Na zadnej strane môžeme vidieť duálny 12 MPx fotoaparát uložený v ľavom hornom rohu. V spodnej stene operuje USB Type-C konektor a 3,5 mm audio jack. Zariadenie by malo mať celkovú hrúbku len 8 mm!

Meizu Pro 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: Meizu Pro 7 by malo byť poháňané výkonným procesorom Kirin 960! Dostupné sú aj detailné rendery

Ak sú teda tieto náčrty skutočne pravé, ktoré zariadenie príde s úplne bezrámikovým displejom? Práve o Pro 7-ke sa hovorilo, že dostane 99 % pomer displeja k prednej strane a ultrazvukový skener odtlačkov, no tak sa zdá, že ani toto sa v budúcnosti nepotvrdí.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Duchoň
Som veľkým fanúšikom smartfónov a IT technológií, mimo toho rád cestujem, čítam knihy a počúvam dobrú hudbu. Najviac zo všetkého však milujem futbal, ktorému sa venujem už 12 rokov.