Sme si takmer istí, že sú medzi nami tisíce jednotlivcov, ktorí ani len netušia podstatu a závažnosť aktuálnej situácie vo svete. Práve pre týchto konzumentov už v nedeľu pribudne na Netflixe miniseriál Coronavirus Explained, o ktorom nás informovala neoficiálna stránka československých fanúšikov Netflixu.

Mnohí aktuálnu situáciu považujú za najhoršiu pandémiu za posledných sto rokov. Či už zohľadníme politické, hospodárske alebo zdravotné dopady ochorenia COVID-19, rok 2020 v určitom meradle zmenil životy nás všetkých.

Ak si sa už určitú dobu chcel v tejto oblasti vzdelávať, ale jednotlivé videá šíriace sa internetom pôsobia neuceleným dojmom a informácie na Wikipedii, respektíve stránkach WHO nestačia, možno uspokojí tvoje vzdelávací apetít po informáciách novinka Netflixu.

Seriál bude spracovaný tradičným spôsobom známym zo seriálu Explained na Netflixe. Miniseriál zameraný na koronavírus vyjde na streamovacej službe už túto nedeľu a bude obsahovať výpovede viacerých svetových kapacít, medzi ktorými sa objaví aj filantrop a zakladateľ Microsoftu, Bill Gates.

Ako trailer opisuje, mnoho z expertov príchod ďalšieho podobného ochorenia očakávalo a v rámci seriálu sa budú snažiť zodpovedať otázku, prečo práve toto ochorenie prerástlo až do dnes kritických rozmerov.

Nenechaj si ujsť
Novým cieľom konšpirátorov o koronavíruse je Bill Gates. Do sveta zdieľajú bizarné klamstvá

Tvrdia, že najnebezpečnejšie ochorenia sú tie najmenej badateľné, čo príznaky COVID-19 rozhodne sú, keďže mnohí situáciu zľahčujú a prirovnávajú ju ku tradičnej chrípke. Môžeme sa rovnako dočkať pohľadu do budúcnosti, kedy títo experti snaznačujú, ako by pandémia mohla skončiť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom