HBO Go sa v máji pochváli ďalšou zaujímavou tematickou akciou. Streamovaciu službu na konci apríla opúšťa séria filmov s Jamesom Bondom, stratený obsah však spoločnosť predplatiteľom skúsi vynahradiť sériou boxerských filmov Rocky a ich duchovných nástupcov Creed.

Knižnicu služby tak už od 1. mája obohatí kompletná sada filmov s Rockym (Sylvester Stallone), a to vrátane Creed I a Creed II v hlavnej úlohe Michaelom B. Jordanom. Súčasťou balíčka bude aj celkom nový dokument o filmovej sérii Rocky, ktorý bude na streamovacej službe možné vidieť od 20. mája.

Na čom si vychutnáš filmy v skvelej kvalite?

Pozri si ich na 58-palcovom televízore s technológiou Ambilight, 4K rozlíšením, operačným systémom Android a podporou HDR10+.

PREČÍTAJ SI CELÝ –>ČLÁNOK<–

Dátum nie je zvolený náhodne. V tento deň totiž „taliansky žrebec“ oslavuje 40 rokov a je pevne spätý s hlavným predstaviteľom Silvesterom Stalloneom, pre kariéru ktorého sa film ukázal ako zlomový. Nový dokument sa zameria predovšetkým na príbeh vzniku prvého filmu, fanúšikovia Rockyho by si teda mali prísť na svoje.

Tradičná rozprávka aj ďalšia boxerská dráma

Známa boxerská séria v novom mesiaci zároveň nebude jediným atraktívnym prídavkom. V nedeľu 9. mája ponuku služby obohatí hraná verzia tradičnej čínskej rozprávky Mulan, ktorá bola doposiaľ dostupná exkluzívne na Disney+.

NEPREHLIADNI
Koniec populárnych akčných sérií. HBO GO aj Netflix opustí veľa obľúbených filmov, tu je detailný prehľad

Rodinne ladená snímka rozpráva príbeh odvážnej bojovníčky Mulan, ktorá sa pridá do cisárskej armády pri obrane krajiny pred kočovníkmi zo severu namiesto svojho otca. V prestrojení za muža prekonáva Mulan nástrahy na každom kroku svojej cesty a učí sa využívať svoju vnútornú silu a svoj skutočný potenciál.

Z ďalších noviniek môže zaujať aj boxerská dobová dráma V džungli (Jungleland), v ktorej je dvojica bratov nútená dopraviť nečakanú spolucestujúcu na bojový turnaj bez rukavíc. Menej známa snímka mala premiéru ešte v roku 2019, pozornosť púta predovšetkým prítomnosťou herca Charlieho Hunnama, známeho napríklad z akčného hitu od Netflixu Triple Frontier.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom